floorset/WEWStrappyBack/Beauty/PINK/Desktop1
floorset/WEWStrappyBack/Beauty/PINK/Desktop2
floorset/VerySexy/Beauty/PINK/Desktop2
floorset/VerySexy/Beauty/PINK/Desktop3
floorset/VerySexy/Beauty/PINK/Desktop4
floorset/VerySexy/Beauty/PINK/Desktop5
floorset/VerySexy/Beauty/PINK/Desktop6
title

Victoria's Secret PINK Tüm Güzellik Ürünleri

Güzelliğin tek bir sırrından bahsedemeyiz. Sen gülüşünle, enerjinle, tarzınla hatta kusursuzluk kalıplarına takılmadan kendin gibi olduğun her an güzelsin! Tabii ki güzelliğini destekleyecek, öz güvenini ve enerjini harekete geçirecek kahramanlarla tanışarak kendini şımartabilirsin. Güzelliğine eşlik edip seni destekleyecek ve tazeleyecek muhteşem içerikler ile tanışarak kendini daha özel hissetmenin minik yolları, Victoria’s Secret PINK güzellik ürünleri koleksiyonunda seni bekliyor! Sana eşlik edecek muhteşem ürünler ile göz alıcılığın ayrıcalığını deneyimleyebilir, bakımlı olmanın hazzını tüm vücudunda hissedebilirsin.

Tazelik hissini mis gibi kokularla güçlendiren bir vücut spreyi, arınmış bir cildin vazgeçilmez kahramanı peeling, ipeksi tenin harika büyüsü vücut losyonu ya da köpük köpük bir güzellik duş jeli… PINK güzellik ürünleri dünyasında hem ruhunu hem tenini besleyecek her şey var!

Harika Koku Aromalı Duş Jeli ile Mutluluğu Köpürtme Zamanı

Kişisel temizliğin en rutin adımı olan banyonun, mis kokulu ve cildi besleyici kahramanlarla bir çeşit aşka dönüşeceğini biliyor musun? Duş jeli kadın dünyasına çok yakışacak yumuşacık dokunuşları, besleyici içerikleri ve muhteşem esansları ile banyoyu daha keyifli hale getiriyor. Farklı kokuları ile banyo keyfini köpürten Victoria’s Secret PINK duş jeli çeşitleri, vücudunuzu özenle temizlerken, tazelik hissi kazandırıyor ve ruhuna dokunan koku notalarıyla enerjini besliyor! Balın sihriyle Honey duş jeli, vanilyanın mis kokusuyla Cocozen duş jeli veya Hindistan cevizi harikası Coconut duş jeli muhteşem aromalarıyla banyo keyfini terapiye dönüştürüyor.

Peeling ve Maskeler

Gözenekleri derinlemesine temizleyen Victoria’s Secret PINK peeling ve maskeler, arındırıcı, besleyici ve yumuşatıcı formülleri ile taptaze bir dokunuşu hediye ediyor. İster balın, şeker kristalleriyle birleşerek cildi doğal yollarla pürüzsüzleştirdiği ve cildi ölü deriden arındırdığı Honey Scrub ile tanış, ister Sucrub Down ile Hindistan cevizi yağının ve şekerin yumuşacık dokunuşuyla ipeksi ve arınmış bir cilde merhaba de!

Vücut Losyonu, Nemlendirici

Banyo sonrası ya da günün her anında ipeksi bir tenin bizimle olmasına bayılıyoruz. Bunun için PINK vücut losyonu ve nemlendirici büyüsünden asla vazgeçmiyoruz! Deri yüzeyindeki gerilimi azaltan ve cildi nemlendiren vücut losyonları, farklı aromalarla yaratılmış kokularla buluşuyor, taşıdıkları nemlendirici özellikleri sayesinde her cilt tipine hitap ediyor.

Sağlıklı, yumuşak ve harika kokuları hapseden bir cildin ışıldaması için Victoria’s Secret PINK ışıltılı vücut losyonu seçeneklerini sunuyor. Üstelik pürüzsüzlük zaman, mekân tanımıyor ve seyahat boy vücut losyonları en yumuşak yol arkadaşın oluyor!

İşte, sana bir sır daha; losyon ve nemlendiriciler, parfüm ve vücut spreyi kokularının kalıcılığını güçlendiriyor! Pürüzsüz, ipeksi ve harika kokularıyla Victoria’s Secret PINK vücut losyonu ve nemlendiricidokunuşlarına izin vermelisin.

Kokuların Güzellik Üzerindeki Gizemi: Vücut Spreyi

Kalıcı, hafif, tutkulu! Cildinize doyumsuz esansların etkisini yaşatacak Victoria’s Secret PINK vücut spreyi ile her zaman güzel kokacak ve yenilenme hissini teninde taşıyacaksın.

Manolya, Hindistan cevizi ve Palmiye yaprakları, ferah ve rüya gibi kokuların hazzını bir fıs ile keşfedebilirsin. Vanilya ve Hindistan cevizi, taze meyve ve çiçeklerin ferahlığına sahip olabilirsin. Temizlik hissini yaşatan muhteşem esaslarına davetkar bir gizem ekleyen şekerli kokulara da şans vermelisin.

Tropik iklimin prensesi olacağın Beach Flower... Meyvelerin şovuyla ferahlatan Cool and Bright... Elma, deniz tuzu spreyi ve tiare çiçeği ile formülize edilmiş hafif ve yumuşak Fresh And Clean ya da vanilya ve meyvenin davetkar olduğu kadar masum notası Warm and Cozy ve daha fazlası! Temizlik hissini yaşatan, tazelik veren notalarla süslenmiş hafif vücut spreyleri veya kalıcılığını esanslarından alan sofistike etkiler sağlayan davetkar vücut spreyi… Kokunu günlük moduna, zevklerine göre seç ve PINK vücut spreyleri ile her zaman tazelik hissini yaşa!

Tazelik hissini göz alıcılık ve parıltı ile taçlandıracak PINK ışıltılı vücut spreyi bambaşka bir tutkunun kapılarını açacak. Simli vücut spreyi ile hem ışıl ışıl hem de mis kokulusun. Dünyanın neresine gidersen git mis kokuların seni takip etmesini sağlayacak seyahat boy vücut spreyi seninle olacak!

Daha fazla göster
Daha az göster