Tüm Plaj Giyim Ürünleri

PINK Tüm Plaj Koleksiyonu

Tanıdık olduğun cesaret, kendine güven ve göz alıcı güzelliği plajlarda görmeye hazır mısın?
Sütyen ve külot kategorisinde bu kadar iyi olan ve bütün dünyada tanınan PINK, plaj giyim kategorisi ile tarzını kızgın kumlardan serin sulara taşıyor. Sen de seni sen yapan sıra dışı tarzını plajlara taşımak istiyorsan PINK plaj giyim koleksiyonu için sıcacık bir merhaba de!

Dalgalara Kucak Açan PINK Plaj Ürünleri

İş toplantısından seyahatlere, spordan arkadaşlarla buluşmaya, gittiğin her yerde tarzını yansıtmayı seviyorsun. Kesimi ve deseni ile seni anlatırken esnek kumaşı bedeninle eşsiz bir uyum sağlayan mükemmel bir bikini altı… Göğüslerini kavrayarak dilediğin görünümü kazandıran şık bir bikini üstü ya da her kıvrımınla uyum sağlayıp seninle hareket ederken tasarımı ile göz alan bir mayo… Seni sen yapan, aynaya baktığında görmekten keyif aldığın tarzını cesurca yansıtmaya hazır mısın?

Tatil alışverişi denince akla ilk gelen plaj kıyafetleri elbette bikini üstleri, bikini altları ve mayolar… PINK, mayo ve bikini ürün kategorilerinde sadece tasarım zenginliği ve kumaş kalitesi ile değil çevre dostu olma anlayışı ile de ön plana çıkıyor. Çünkü PINK plaj ürünleri kısmen dönüştürülmüş kumaşı ile senin tarzın kadar çevreye karşı da duyarlı.

Göz Alıcı Bir Plaj Şıklığı İçin PINK Plaj Koleksiyonu ile Tanışın!

PINK plaj koleksiyonu ile karıştır birleştir ve kendi tarzını yarat.

  • İnce astarlı, balensiz kapları ve ayarlanabilir sırt ve omuz askıları ile maksimum rahatlık verirken göğüslerine göz alıcı bir görünüm veren krinkıl kumaş üçgen bikini üstü Balensiz kapları ve boyun arkasındaki ayarlanabilir askıları ile bedeninle mükemmel bir uyum sağlarken push up özelliği ve destekleyici alt bantları ile göğüslerine doğal bir dolgunluk katan büzgülü push up bikini üstü Ya da ince astarı ve öndeki çapraz detayı ile kusursuzca vücudu saran bikini üstü
  • Bikini üstlerini dilediğin gibi kombinleyeceğin bikini altları ile sınırlarını sen belirle. Geniş bel bandı ve minimum dekoltesi ile kalçanı tamamen saracak şekilde tasarlanmış yüksek bel shortie bikini altı Derin bacak oyuntusu ve hafif kalça dekoltesi ile bedenini kusursuzca sararken öndeki çapraz bel detayı ile şıklığını incelikle göz önüne seren çapraz V model yüksek bel bikini altı Ya da maksimum kalça dekoltesi ile güneşi daha cesur kucaklayacağın krinkıl kumaş Brazilian bikini altı
  • Tercihin giy çık rahatlığı ile göz alıcı şıklığı bir arada sunan bir mayo ise PINK plaj koleksiyonu sana ihtiyacın olan her şeyi fazlasıyla sunuyor. Çıkarılabilir destekli kapları ile göğüslerine istediğin görünümü verirken, derin bacak dekoltesi ve maksimum kalça dekoltesi ile bedenini zarifçe sararak hatlarını doğal bir şıklıkla ortaya çıkaran derin yakalı mayo… Ya da çıkarılabilir desteklerin yanında bir de ayarlanabilir askıları ile göğüs dekolteni ve dolgunluğunu dilediğin gibi ayarlayabileceğin derin dekolteli mayo
  • Yazın sıcağını baharın renkleri ile serinleten çiçekler, zarif kelebekler, ikonik çizgiler ile farklı desen seçeneklerini pek çok farklı renk ile buluşturan tasarımlarımız, sade rengin zarafetinden de asla vazgeçmiyor. PINK plaj koleksiyonu sana kendi tarzını bulman için zengin bir renk ve model seçeneği sunuyor. Dilediğin parçayı istediğinle buluşturup istediğin kombini yaratmak senin elinde.

Plaj malzemeleri senin için sadece yüzmek ya da güneşlenmek için tasarlamış giysilerden çok daha fazlası… Victoria’s Secret olarak bunu biliyoruz ve bu sebeple Victoria's Secret bikini ve Victoria’s Secret mayo seçeneklerinin göz alıcılığından esinlendik ve tasarım cesaretine maksimum enerji katarak PINK plaj koleksiyonunu oluşturduk. Zamansız tasarımlarımızla buluşmak için tek yapman gereken şey mağazalarımızı ya da internet adresimizi ziyaret etmek.

Daha fazla göster
Daha az göster
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR