Cheekster Külot Modelleri

Birçok farklı renk ve desende herkese göre bir cheekster var!

Victoria's Secret PINK Cheekster Külotlar

PINK kadını, günün her anında rahat ve özgür olmak ister, ancak bunu yaparken şıklığından ödün vermeye hiç gerek yok. PINK sayesinde diğer külot formlarında olduğu gibi cheekster külot modellerinde de hem konforunu hem de estetik görünümünü ön planda tutabilirsin.

Victoria's Secret PINK cheekster külot çeşitleri sen kendini gün boyu güvende ve çarpıcı hissedebilmen için tasarlandılar. Cesur PINK cheekster koleksiyonunun sürükleyici enerjisi içinde kaybolmaya hazır mısın?

Cheekster Külot Nedir?

İlk bakışta klasik slip külot modeli ile benzerlik gösteren cheekster külotlar, aslında slip kesimlerden oldukça farklı bir tarzdır. Aynı bir hiphugger gibi düşük ön bacak kesimi olan fakat hiphuggerdan daha geniş kenarları bulunan, thongdan daha fazla ama hiphuggerdan daha az arka kapalılığa sahip düşük belli külot stilleri cheekster olarak bilinir. Bu kadar sevilmesinin nedeni ise ne seni kısıtlayacak kadar kapalı ve yüksek ne de cesaret edemeyeceğin kadar açık ve düşük belli olmasıdır.

Evde, işte, sporda, okulda günün yoğun zamanlarında ya da geceleri en sevdiğin pijamanın altında cheekster ile kendini hiç olmadığın kadar rahat ve güzel hissedebilirsin.

Hem Klasik Hem Farklı: PINK Cheekster Külot Modelleri

Victoria's Secret PINK cheekster koleksiyonu ile kombinlerine uyumlu rengarenk külotlar bulabilirsin.

Dantelli cheekster ile zarif bir görüntü, pamuk veya kadife kumaştan cheekster külotlar ile yumuşak bir dokunuş yakalayabilirsin. Kıyafetlerinde iç giyim ürününün fark edilmesini engellemeyi arzu ediyorsan lazer kesim modellere mutlaka bir şans vermelisin. PINK logolu tasarımlar ise tarzını ortaya koymak için mükemmel bir seçim olabilir.

PINK cheekster külotlar ile tarzın tam da arzuladığın gibi… Hangi tasarımı kendine daha yakın buluyorsan gardırobuna o modeli eklemekte özgürsün.

Cheekster Külotlarda Dantelin Büyüsü

Dantelin zarafeti, tüm külot tiplerinde olduğu gibi cheekster külot modellerinde de kendini belli ediyor. PINK cheekster modellerinin bazılarında tamamen çiçek motifli dantel kumaş kullanılırken bazı tasarımlarda dantel süsleme sadece bel ve bacak kenarlarında karşına çıkarak hem tarzına hem de ruhuna dokunacak.

  • Mesela Wear Everywhere Lace Cheekster… Ön kısım ve bacak kenarlarındaki dantelin zarif duruşuna, arka kısmın tamamının dantel ya da pamuk kumaş olup sadece kenarlarda dantel detayı ile eşlik ettiği, alternatif modellere sahiptir. Ekstra düşük beli ve elastik bel bandında el yazısı PINK logosu ile özgür bir hava yaratarak daha zinde, daha canlı hissetmeni sağlayabilir.
  • Strappy Logo Cheekster ise PINK logosu aşıklarına özel stili ile koleksiyonun en narin parçalarından biri. Tamamı çiçekli yumuşak dantel kumaştan hazırlanan bu tasarım, sana gün boyu konfor vadederken ön kısmında mini PINK logolu üç şeritli askı detayı ile favorin olmaya aday. Ayrıca Mini Logo Strappy Cheekster da aynı logolu modelin pamuk kumaştan üretilmiş formu olarak gündelik kullanım için harika!
  • Lace Trim Cheekster ise ekstra düşük bel yapısı, belde ve bacak kenarlarında dantel detayı ile kotondan vazgeçemeyen ama dantelsiz de yapamayanlar için. Sen hangi dantelli cheeksterı istersin?

Dokusu ile Hayran Bırakan PINK Cheekster Tasarımları

Cheekster stilinin rahatlığını kumaşında da görmek istiyorsan koton ya da kadife ürünler tam sana göre!

  • Teninde bıraktığı yumuşacık duyguyu hem gece hem de gündüz kolayca fark edebileceğin Velvet Cheekster, ışıl ışıl kadifemsi dokusu ve ön tarafında “V” kesim bel oyuntusu ile kalbini fethedecek.
  • Cotton Cheekster ise terletmeyen, gün boyu nefes alan koton malzemesi ve yine ön belde ikonikleşmiş “V” kesim detayı ile klasik ama estetik bir görünüm yakalıyor.
  • Sporda, koşuda ya da yoğun günlerinde dört tarafa esneyen, ter tutmayan ve çabuk kuruyan kumaşı ile No-Show Cheekster vazgeçilmezlerin arasında yerini alacak. Kenarları dikişsiz saf dokusu, özel zamanlarda şık elbiselerinin içine de tercih edebileceğin kendini belli etmeyen bir özellik taşıyor.

Dinamik Victoria's Secret PINK cheekster koleksiyonu parçaları, enerjini hep yüksek tutacak capcanlı tasarımlar ile dolabında yerlerini almayı bekliyor.

Daha fazla göster
Daha az göster
500,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
İndirimli Günlük Külotlarda 3 Adet 1000 TL / 5 Adet 1500 TL
Kırmızı
%21 İndirim
%21İndirim
İndirimli Günlük Külotlarda 3 Adet 1000 TL / 5 Adet 1500 TL
Yeşil Lale
500,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
İndirimli Günlük Külotlarda 3 Adet 1000 TL / 5 Adet 1500 TL
Opal Mavi Kalp Baskılı
Toplam 32 / 254 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle