Cyber Monday Fırsatları

Victoria’s Secret Cyber Monday İndirimleri 2023

Alışveriş yapmak genelde bir ihtiyacı karşılamak için yapılan bir eylem olsa da çoğu kimse için; kendine zaman ayırma, sevdiklerini şımartma gibi farklı amaçlara da hizmet eder. Hele bir de sevilen birçok markada indirim varsa, alışveriş severlerin keyfine diyecek yok. Bazı indirimler var ki; dünya çapında ses getirir ve yüz binlerce kişi uygun fiyatlarla alışveriş yapmak için özellikle o tarihleri bekler. Black Friday ve 11.11 Singles Day’den sonra şimdi de dünyayı kasıp kavuran ve Türkiye’de de son yıllarda çok ses getiren Cyber Monday ile tanıştık. Kış hızla yaklaşırken yıl sonu alışverişini planlamaya başlamanın zamanı geldi. Satın alınacaklar listesindeki öğelerden tasarruf etmek için Cyber Monday mükemmel bir zamandır. İç çamaşırları, pijamalar, spor giyim ve aksesuarlarda çılgın indirimler anlamına gelen Cyber Monday, çok yakın bir tarihte hayatımıza girdi. Dilimize Siber Pazartesi olarak çevrilen günde, markalar çılgın indirimler yaparak kullanıcılarını memnun eder. Aslında bir pazarlama terimi olan Cyber Monday, markaların geniş bir ürün yelpazesinde büyük indirimler sunmasıyla yılın en büyük alışveriş günlerinden biri haline geldi. 2023'te Siber Pazartesi 27 Kasım'da olacak. Markalar, tüketicileri online alışveriş yapmalarını teşvik etmek için genellikle ücretsiz gönderim ve başka avantajlar sunar. İster yılbaşından önce kendinizi şımartmak istiyor olun, ister sevgiliniz için özel bir şey satın almak istiyor olun, Victoria's Secret sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Peş peşe başlayacak olan büyük kasım indirimleri öncesi alışveriş listesini hazırlayıp, sıkı takipte kalmaya devam edin. Black Friday’in yoğunluğundan sonra Siber Pazartesi indirimi, alışveriş yapanlara alışveriş yapmak ve yılın son indirimlerini yakalamak için sakin bir online alışveriş alternatifi sunuyor. En iyi fırsatlardan bazıları çok hızlı şekilde tükendiğinden dolayı, Black Friday sırasında kaçırmış olabileceğiniz her şeyi araştırmak faydalı olacaktır.

Bütün Dünyanın Heyecanla Beklediği Cyber Monday Nedir?

İletişimden eğlenceye, bankacılık işlemlerinden online eğitime kadar her geçen gün hayatımızda daha büyük bir yer alan teknoloji ve internet, alışverişinde şeklini değiştirdi. Online mağazalar hayatımıza girdi ve dilediğiniz an, dilediğiniz ürünü satın almanın en kolay yolu hâline geldi. Hâl böyle olunca milyonlarca kişinin alışveriş yaptığı, markaların stoklarını zorladığı özel indirim günlerinden biri olan Cyber Monday, bir pazarlama terimi olarak hayatımıza girdi. Türkçeye Siber Pazartesi olarak çevrilen bu özel indirim günü, büyük indirimlerle bütün dünyada dikkat çekerken aynı zamanda ülkemizde de her geçen yıl daha çok tanınmaya başladı. İlk olarak ABD’de 2005 yılında, Şükran Günü’nden sonraki ilk pazartesi günü yapılmış olan Cyber Monday indirimi, Şükran Günü’nden Noel’e kadar geçen sürede alışveriş yapmayı neredeyse bir gelenek hâline getiren Amerikalıların ürünlere daha avantajlı fiyatlarla ulaşarak piyasayı canlandırması amacıyla yapılmıştır. Tahmin edilenden daha fazla ses getirince her yıl tekrarlanmaya başlamış ve internet sayesinde globalleşen dünyada yayılırken ülkemize kadar ulaşmıştır.

Cyber Monday İndirimleri ile Black Friday İndirimleri Arasındaki Fark Nedir?

Dünyanın dev markalarının belki yıl içerisinde hiç görmediği kadar yüksek oranlarda indirime girdiği özel günlerden biri olan Siber Pazartesi indirim gününün, Kara Cuma olarak bilinen Black Friday ’den bazı farkları var:

 • Cyber Monday indirimleri teknoloji markalarında ya da diğer kategorilerdeki markaların online sitelerinde ve e-alışverişte gerçekleşir.
 • Siber Pazartesi Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma değil, ilk pazartesi günü yapılır.

Bu özel günlerin en önemli ortak özelliği ise ikisinin de önce tek bir gün olarak başlaması ve büyük talep görmesinin ardından son yıllarda neredeyse 1 haftaya kadar uzamasıdır.

2023 Siber Pazartesi Ne Zaman?

Dijital dünyanın dev markalarının bilgisayardan televizyona, oyun konsollarından cep telefonlarına kadar milyonlarca ürünü piyasa değerinin altında sattığı Cyber Monday tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de büyük bir heyecanla bekleniyor. Sadece ülkemizde bile milyonlarca kişinin alışveriş yapmak için telefonlarının tarihini ayarladığı, saatlerini kurduğu Cyber Monday 2023 yılı için; 27 Kasım Pazartesi Günü start verecek. Her ne kadar adı gibi sadece pazartesi günü ile sınırlı kalmayıp daha uzun süre devam edeceğini bilsek de stoklar tükenmeden alışveriş yapmakta fayda var.

Victoria’s Secret’ta Siber Pazartesi İndirimlerini Kaçırmayın!

Siber Pazartesi teknoloji markalarına ait ürünlerin uygun fiyatlarla satıldığı gün ve günler olarak bilinse de diğer kategorilerdeki markaların online mağazalarının da muhteşem indirim fırsatları ile renklendiği bu coşkuya Victoria’s Secret da büyük bir keyifle ortak oluyor.

 • Göğüslerinize hayalinizdeki görünümü kavuşturacak Victoria’s Secret Sütyenler ve mükemmel tamamlayıcıları külotlar
 • İpeksi dokunuşları ve eşsiz tasarımları ile sadece bedeninizi değil ruhunuzu da saran pijama, gecelik, sabahlık ve diğer uyku giyimi ürünleri…
 • En zorlu sporları yaparken hatta evde otururken dahi göz alıcı görünmenizi sağlayacak spor ve ev giyimi ürünleri...
 • Siz yürüyüp gitseniz dahi arkanızda ikonik imza kokunuzu bırakacak parfüm koleksiyonu…
 • Cilt bakımı yaparken aynı zamanda teninde ruhunu başka diyarlara görtürecek eşsiz esanslar bırakan The Mist Collection Vücut Spreyi - Losyon Koleksiyonu
 • Victoria’s Secret’ın kombinlerize son dokunuşu yaparak tarzınızı tamamlayacak çanta ve aksesuarlar kategorileri...
 • İçeriğindeki mükemmel bileşenlerin cildinize yaptığı mükemmel etki ve görünümünüze kattığı güzellik ile asla vazgeçemeyeceğiniz dudak ürünleri ve rujlar
 • Göğüs şekliniz nasıl olursa olsun ona mükemmel bir görünüm katmayı başaracak tasarımları ile PINK sütyenler ve kusursuz tamamlayıcıları PINK külotlar...
 • Ruhunuzun enerjisine görünüşünüzle eşlik edecek PINK giyim ürünleri ve spor yaparken dahi göz alıcı ve şık görünmenizi sağlayacak sıra dışı PINK spor koleksiyonu ...
 • İçeriğindeki mükemmel bileşenlerin etkisi ile görünümünüze yansıyan güzellik ve ruhunuzun derinliklerine kadar işleyen eşsiz kokularıyla asla vazgeçemeyeceğiniz PINK vücut bakımı ürünleri
 • Kombinlerinizin en başarılı kahramanları olmaya aday PINK çanta aksesuar seçenekleri…
 • Unutulmaz tatillerin kahramanı Victoria’s Secret plaj ürünleri

Victoria's Secret Cyber Monday Kampanyaları

Gardolabımızı yenilemek için en iyi fırsatlardan biri olan Siber Pazartesi, bütçenizi aşan ürünleri ekonomik fiyatlarla satın almanıza olanak tanır. Epik moda indirimlerinin yaşandığı bu günde önceden ayarladığınız bütçenizle çok ciddi bir alışveriş yapabilirsiniz. Yetişkinlere yönelik iç çamaşırı koleksiyonumuzun her zaman çok çeşitli ipek ve saten gibi lüks kumaşlardan oluşmasına özen gösterdik. Yumuşacık, çok yönlü, seksi veya romantik tasarımlı sütyen külotları yenilemenin zamanı geldi. Siber Pazartesi iç çamaşırı çekmecesini renklendirmenin en ekonomik yolu! Rüya gibi fırsatlarla hayatınıza renk katın. Lüks iç çamaşırlarında birinci sınıf parçalar, yumuşak desteğiyle kıvrımlarınızı saracak ve siluetinizi güzelleştirecek ürünler, bir ya da iki beden göğüslerinizi büyük gösteren push up sütyen modelleri… Kısaca neye ihtiyacınız varsa veya ne almak istiyorsanız, alışveriş için doğru zamanlardan biri de Siber Pazartesi’dir. Siber Pazartesi boyunca Victoria's Secret'ta indirime girmesini bekleyebileceğiniz ürün türlerinden bazıları şunlardır:

 • Sütyenler: Victoria's Secret, push-up sütyenler, tişört sütyenleri, spor sütyenleri ve daha fazlasını içeren çok çeşitli sütyenler sunar. Siber Pazartesi için indirimde en popüler stillerden bazıları da dahil olmak üzere çeşitli sütyenler bulmayı bekleyebilirsiniz.
 • Külot: Victoria's Secret ayrıca tangalar, yenilikçiler, külotlar ve daha fazlasını içeren çok çeşitli külotlar sunuyor. Siber Pazartesi için indirimde en popüler stillerden bazıları da dahil olmak üzere çeşitli külotlar bulmayı bekleyebilirsiniz.
 • Kadın iç çamaşırı: Victoria's Secret babydoll'lar, kombinezonlar ve oyuncak ayılar da dahil olmak üzere çeşitli iç çamaşırları sunuyor. Siber Pazartesi için indirimde en popüler stillerden bazıları da dahil olmak üzere çok çeşitli iç çamaşırı bulmayı bekleyebilirsiniz.
 • Pijama: Victoria's Secret pijama, bornoz ve gecelik dahil olmak üzere çeşitli pijamalar sunmaktadır. Siber Pazartesi için indirimde en popüler stillerden bazıları da dahil olmak üzere çeşitli pijamalar bulmayı bekleyebilirsiniz.
 • Güzellik ürünleri: Victoria's Secret, losyonlar, vücut spreyleri ve parfümler dahil olmak üzere çeşitli güzellik ürünleri sunmaktadır. Siber Pazartesi için indirimde en popüler kokulardan bazıları da dahil olmak üzere çeşitli güzellik ürünleri bulmayı bekleyebilirsiniz.

Siber Pazartesi’de Güvenli Alışveriş İçin İpuçları

Siber Pazartesi’de sayısız marka, her alışverişkoliğin keyif alacağı inanılmaz stilde indirimler sunuyor. Black Friday'in aksine Siber Pazartesi her zaman dijital bir deneyimdi (adı da buradan geliyor). Bu nedenle, yıllar geçtikçe giderek daha popüler hale gelmesi ve birçok perakendeciyi katılmaya teşvik etmesi şaşırtıcı değil; bu nedenle, belirli bir marka arıyorsanız, muhtemelen göz atmaya değer bir indirimi vardır.

 • İndirim başlamadan önce satın almak istediklerinizin bir listesini yapın. Bu, odaklanmanıza ve anlık satın alımlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.
 • Satın almadan önce farklı perakendecilerin fiyatlarını karşılaştırın. Aynı ürünün farklı perakendecilerdeki fiyatlarını karşılaştırmanıza olanak tanıyan birçok web sitesi vardır.
 • Dolandırıcılıklara karşı dikkatli olun. İnsanların kişisel bilgilerini veya parasını çalmak için Siber Pazartesi'den yararlanan birçok dolandırıcı var. E-postalardaki veya güvenmediğiniz web sitelerindeki bağlantılara tıklama konusunda dikkatli olun.
 • Satın almadan önce iade politikasını okuyun. Satın alma işleminizden memnun kalmamanız durumunda iade politikasını anladığınızdan emin olun.

Cyber Monday’de Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yılın en iyi moda fırsatlarından bazılarına alışveriş için yıllık bir davet olan Black Friday ve Siber Pazartesi, adım adım yaklaşıyor. Uzun zamandır takipte olduğunuz ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak için son günlere girildi. Fiyatların önemli oranda düştüğü alışveriş günlerinde listenizdeki herkes için birbirinden kıymetli ve güzel hediyeler bulabilirsiniz. Akıllı TV, yatak veya aylardır baktığınız mobilyalar gibi yüksek fiyatlı ürünlerden büyük tasarruf sağlayabilirsiniz, ancak her şeyden önce Siber Pazartesi’de ağırlıklı olarak moda markaları indirime giriyor. Bu yılın en büyük satış etkinliklerinde en iyi fırsatları elde etmek için en önemli alışveriş ipuçlarımızdan bazıları:

 • Araştırmanızı yapın - İndirim öncesinde ne satın almak istediğinizi biliyorsanız, Kasım ayından önce ürünün fiyatlarına bakın, böylece indirim geldiğinde bunun iyi bir fırsat olup olmadığını bilirsiniz.
 • Alışveriş yapın - Pek çok perakendeci aynı ürünler için indirimler sunacak ve en iyi fırsatları sunmak için rekabet edecek. Ürün ve paketlerin fiyatlarını karşılaştırdığınızdan ve size en uygun olanı bulduğunuzdan emin olun.
 • Erken başlayın - Bazı perakendeciler satışlarını Kasım ayının başlarında başlatacak, bu nedenle erkenden indirim aramaya başlayın. Eğer günü bekliyorsanız, alışverişe saat 12:01'de başlayın veya indirimler yayınlanır yayınlanmaz almak için alarmınızı kurun. En iyi fırsatlar hızla tükeniyor, bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var.
 • Son dakika fırsatlarını unutmayın - Alternatif olarak, eğer cesaretinizi toplayabilirseniz, Siber Pazartesi'nin sonunda perakendeciler stoklardan kurtulup son fırsatlarını sunduğunda büyük tasarruflar elde edeceksiniz. En iyisini sona sakladıklarını görebilirsiniz.
 • Tavsiye alın - Bunun için buradayız! Siber Hafta boyunca paylaşılacak en iyi fırsatları kaçırmak istemiyorsanız Victoria’s Secret gibi sevdiğiniz markaların bültenlerine kayıt olun ve en iyi fırsatların bildirim ve mail olarak size gelmesini bekleyin.

Siber Pazartesi’de Hangi Ürünler İndirime Giriyor?

Victoria's Secret olarak önemli alışveriş günlerinde kullanıcılarımızı memnun etmek için geniş bir ürün yelpazesinde beklentilerin üzerinde indirime giriyoruz. Markamızın imzası olan iç çamaşırlarından parfümlere, çantalardan ev giyimine kadar binlerce ürün Cyber Monday’de indirime giriyor. Victoria's Secret ikonu olan Hafif Astarlı Toparlayıcı Sütyen yumuşak sütyen, sihirli Memory Fit detayı sayesinde kıvrımlarınızı nazikçe sarar. Pürüzsüzleştirici kenarlar kendinize güvenmenizi sağlar; muhteşem dantelli sırt kenarı güzelliğinize güzellik katar. Hayranlarından beş yıldız alan bu sütyen üstün konforu sayesinde vazgeçilmezler arasında yerini alıyor. Balensiz sütyenler, tüy kadar yumuşak pamuklu modal kumaştan üretilmiş alt üst pijama takımları, vücut spreyi ve losyonları, giyenlerin anında aşık olduğu sabahlık modellerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için takipte kalın. Victoria’s Secret ve PINK ürünleri olduklarından çok daha fazlası; çünkü her biri tarzınızla bütünleşip kimliğinizi kusursuzca yansıtacak kahramanlar... Dilerseniz bu kahramanları tek tek,ya da kendi oluşturduğunuz paketlerle, hatta size özel hazırlanmış hediye seti seçenekleri ile kendinizin ve sevdiklerinizin hayatlarına dahil edebilirsiniz. Dünyaca tanınan markamızın 2023 Cyber Monday için özel hazırlanacak efsane Victoria's Secret indirimlerini kaçırmayın. İnternet sitemizde hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartmanın zevkini doyasıya yaşayın.

Daha fazla göster
Daha az göster
2.800,00 TL KDV Dahil
2.500,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
İndirimli Külotlarda 4 Al 2 Öde
Siyah
1.250,00 TL KDV Dahil
1.250,00 TL KDV Dahil
1.250,00 TL KDV Dahil
1.250,00 TL KDV Dahil
1.000,00 TL KDV Dahil
1.200,00 TL KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
İndirimli Külotlarda 4 Al 2 Öde
Mürdüm
500,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
İndirimli Külotlarda 4 Al 2 Öde
Siyah
3.650,00 TL KDV Dahil
3.650,00 TL KDV Dahil
670,00 TL KDV Dahil
1.000,00 TL KDV Dahil
1.200,00 TL KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
İndirimli Külotlarda 4 Al 2 Öde
Lipstick Kırmızı
1.250,00 TL KDV Dahil
2.500,00 TL KDV Dahil
2.500,00 TL KDV Dahil
2.800,00 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 57 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle