Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer Günü

Eğer bir gün siz de sevgilinizi mutlu etmek ve ona, hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye vermek istiyorsanız, şu an çok doğru bir tercih yapmak üzeresiniz. Sizin için öyle muhteşem tavsiyelerimiz var ki, bu sayede günün yıldızı olmayı başaracaksınız. Aslında, sevgi sadece bir güne sıkıştırılmaz. Belki de siz, böyle düşünmüyor olabilirsiniz ve Sevgililer Günü sizin için sıradan gün olabilir... Unutmayın; sevgi hatırlanmak, hatırlatılmak ister. İşte 14 Şubat da, bunun için en doğru gün.

Sevgililer Günü Nedir?

Peki, Sevgililer Günü nedir, nasıl ortaya çıkmıştır? Tüm dünyada Şubat ayının 14. gününde kutlanan Sevgililer Günü, aslında köken olarak Romalılara ait. Katolik inancında Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen ve bayram olarak kutlanan gün, Aziz Valentin'in Günü ya da Valentine's Day olarak da biliniyor. Zaten, Valentine, diğer medeniyetlerde; "sevgili" ya da "hoşlanılan kişi" anlamına geliyor. Her yıl milyonlarca insan tarafından hediyelerle kutlanan gün, etkisini neredeyse Şubat ayının tamamında hissettiriyor.

Sevgililer Günü Hediyesi

Şimdi, sıra geldi en önemli konuya: Sevgililer Gününde alınacak hediyeler... Bu özel günde, öyle özel bir hediye seçmelisiniz ki deyim yerindeyse; turnayı tam da gözünden vurmayı başarmalısınız. Sevgililer Günü romantizm, tutku, şehvet ve aşkın en üst tondan yaşandığı günlerden biri. Hiçbir kadının asla hayır diyemeyeceği birbirinden özel sütyen modelleri kusursuz hediye seçeneklerinden biri. Örneğin; Victoria's Secret'ın Very Sexy sütyen koleksiyonu. Şıklığı, zerafeti ve can alıcı kırmızı renkleriyle herkesin beğenisini kazanan bu koleksiyon, Sevgililer Günü için çok doğru bir tercih olabilir. Aynı şekilde, Dream Angels sütyen koleksiyonu da bu özel günde gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Eğer amacınız daha seksi bir hediye tercih etmekse, Victoria's Secret’ın tanga modelleri de Sevgililer Günü’nde romantizm ateşini yakacak hediye seçenekleri olarak ön plana çıkıyor. Kendi veya sevgilinizin zevkine göre koleksiyonlardan kombininizi oluşturabilirsiniz. Unutmayın, hayatınızdaki en özel kişiye öyle özel bir hediye seçmelisiniz ki, bu sayede ona ne kadar sevildiğini de gösterin.

Sevgililer Günü, her ne kadar bir gün olarak kutlansa da kesinlikle bir günle sınırlanmamalı. Sevginin günü olmaz, ayı olmaz. Sevgi, hatırlamayı, emek vermeyi ister. Victoria's Secret'ın birbirinden kusursuz ve çarpıcı modelleri ile sevgilinize mutluluk hediye edebilirsiniz. Sevgilinize verdiğiniz kıymeti göstermek ve ona bu mutlu olacağı bir hediye vermek istiyorsanız mutlaka tavsiyelerimize kulak verin. Unutmayın, böylesi özel bir günde yanlış bir hediye almak onu mutlu etmek bir yana, aksine daha da üzebilir ve kendisini değersiz hissettirebilir. Oysa Victoria's Secret, bu konuda muhteşem bir seçenektir. Herkesi mutlu eden, nadir markalardan da biridir.

Romantik 14 Şubat Hediyeleri

Sevgilinize her dönem hediye alabilir, onu her zaman mutlu etmek isteyebilirsiniz. Ancak burada önemli olan şey, 14 Şubat'ın ruhuna uygun hediyeyi bulabilmek. Yani, romantik bir hediye seçmek. Bunun için de, iç çamaşırından daha doğru bir tercih olamaz. Örneğin, yanında olamadığınız zamanlarda sevgilinize sıcaklığınızı hissettirmek istiyorsanız; Victoria’s Secret pijama takımları çok uygun bir tercih olabilir. Hediyenizi çeşitlendirmek için pijama takımı içinde giyebileceği desteksiz sütyen modelleri ve tanga modelleri arasından alt üst takım yapabilirsiniz. Rengarenk, kullanışlı ve tarz spor sütyenleri de hediye seçeneklerinden biri olarak tercih edilebilir. Özetle; öyle özel bir hediye seçmelisiniz ki, hem her dönem kullanabilsin, hem de bu özel günün ruhunu yansıtabilsin. İşte bunun için de en doğru adres: Victoria's Secret. Bu aşamada, jartiyer tavsiyemizi de unutmamak lazım. Jartiyer de, çok romantik bir seçenek olabilir. 14 Şubat'ta her yerde kırmızı görmeye alışmışken, Victoria’s Secret'ın kıpkırmızı ürünlerinden edinmemek olmaz, değil mi?

Sevgililer Gününe Özel Romantik Hediye Fikirleri

Konu romantizm ise, akla ilk gelen seçenek kesinlikle iç çamaşırı. Çünkü iç çamaşırı hem iki sevgilinin birbirine rahatlıkla alabileceği bir hediye seçeneği, hem de iç giyim olması dolayısıyla oldukça romantik bir tercih. Eğer giyim dışında farklı bir seçeneğe yönelmek istiyorsanız, onun için de tavsiyelerimiz var. Örneğin; çantalar. Çanta modelleri için Victoria's Secret’ın muhteşem ürün serisine mutlaka göz atın.

Kadınlara Özel Hediye Alternatifleri

Konu; kadınlarsa, ders; kesinlikle iç çamaşırı. Kadın zerafetinin, zarif kadın bedeninin olmazsa olmazı; iç çamaşırları. Kimi zaman bir jartiyer, kimi zaman bir tanga, kimi zaman da bir sütyen... Eminiz ki, her kadın dönem dönem kendini şımartmak ister. Hani bazı eşyalar vardır; ihtiyaçtan ziyade aldıkça sizi mutlu eder ve o sebeple alınır. İşte iç çamaşırları, tam da bu kategoride. Alın ve mutlu olun, mutlu edin. İşte bu kadar kolay....

En Şık Hediyeler ile Sevginizi Gösterin

Sevgililer Günü, aslında aşıkların en çok sevdiği günlerden birisidir. O gün hediyeler alınır, özel yemekler alınır, hatta çok özel kıyafetler giyilir. Çünkü, hatırlanmak ve önemsenmek herkesin hoşuna gider. İşte Sevgililer Günü de bunun için çok doğru tarihtir. Unutmayın, ne yaşarsanız yaşayın, güzel anılar hiçbir zaman unutulmaz. Siz de, muhteşem anılara sahip olmak istemez misiniz?

Özel Hissettirecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Özel günler, hatırlandıkça daha da güzel, daha da özel olur. Sevgilinize olan aşkınızı onun için seçilmiş özenli bir hediye ile taçlandırabilir ve onu daha da mutlu edebilirsiniz. Özellikle, kadınlar için hediye alıp vermek daha da önemli değil mi? Doğaları gereği kadınlar böyle günlerde daha hassas, haksız mıyız? Hal böyle olunca da, beklenti oluşması da kaçınılmaz oluyor. Çünkü, her kadın en özel hediyelerle hatırlanmak ister. İşte bunun için çözüm için çok basit: Victoria’s Secret'ın binlerce ürününden birini tercih etmek.

14 Şubat Sevgililer Günü İndirimleri

Size tavsiyemiz, beğendiğiniz ürünlerden şimdiden bir alışveriş sepeti hazırlamanız. Sevgililer Günü hemen öncesinde yapılan indirimlerle bu alışverişi çok daha karlı bir hale getirebilir ve istediğiniz her ürüne daha cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Bizce, her ilişkinin farklı dinamikleri, farklı bir yapısı olmalı. Dolayısıyla kendi sevgi sözcükleriniz de size ve ilişkinize özel olmalı. Ancak siz bu konuda farklı düşünüyor, herkes tarafından beğenilen, anlamlı sözlerle sevgilinize 14 Şubat'ta duygusal bir mesaj atmak istiyor olabilirsiniz. Sizleri de unutmadık. Sizin için harika tavsiyeler hazırladık, buyrun bakalım:

 • Senin gibi birisine yılın her günü hayran olunmalı, yılın her günü ne kadar muhteşem olduğu anlatılmalı. Ama bugün ben, aşkına destan yazmak istiyorum. 14 Şubat Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkım.
 • Her sabah uyanıyorum ve kendime şu soruyu soruyorum: "Ben, böyle bir sevgili yok etmek için ne yaptım?" Meleğim, Sevgililer Günü bizim günümüz, kutlu olsun!
 • Biliyor musun, seninle tanışana kadar hayatımın muhteşem olduğunu düşünüyordum. Ancak şimdi fark ediyorum ki, hayatım sensiz çok eksik ve yarım kalıyormuş. Seni çok seviyorum ve her zaman çok seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!
 • Öyle bir sevgili düşün ki, o olmadan yarım kalıyorsun, eksiksin, yapayalnızsın. Oysa o olunca, en kara kış bile ılık bir yaz meltemi gibi geliyor. İşte, sen benim biricik sevgilim, sıcak yaz akşamımsın. Seni çok seviyorum. Bu aşka her gün Sevgililer Günü. Beraber olduğumuz her gün, kutlu olsun!

Sevgililer Günü İçin İç Çamaşırı Önerileri

Sevgililer Günü için iç çamaşırı önerileri denilince, Victoria’s Secret'tan bahsetmemek olmaz. Markanın jartiyerlerini, kombinazonlarını, teddy ya da tanga modellerini inceleyebilir ve sevgilinize muhteşem bir hediye alabilirsiniz. Her kadın, Victoria’s Secret sever ve ona sahip olmak ister. Çünkü Victoria’s Secret, kusursuz kesimleri, göz alıcı renkleri ve tasarımlarıyla kadınların ne istediğini çok iyi bilir.

Sevgililer Günü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tüm dünyada milyarlarca insan tarafından kutlanan Sevgililer Günü, çiftlerin birbirini düşünerek aldığı özel hediyelerle daha da anlamlı hale geliyor. Bu konu hakkında sık sorulan birkaç soruyu da cevaplamak istiyoruz, Buyrun bakalım:

1. Sevgililer Gününde sevgilime ne almalıyım?

Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Sizi ve ilişkinizi yansıtacak doğru yapılmış bir hediye tercihi, bu özel günü çok daha özel ve romantik geçirmenizi sağlar. Burada önemli olan şey, partnerinizin ilgi alanları ve neyden mutlu olacağı. Yani, doğru cevap sizde.

2. Sevgililer Günü hediyesi mi, akşam yemeği mi?

Bizce, kesinlikle ikisi bir arada. Yani hem özel bir yemek, hem ince düşünülmüş bir hediye. Mutluluğunuz artsın istemez misiniz? O zaman bizi dinleyin.

3. Sevgililer Gününde ne giyilir?

Burada, belirleyici olan etken, nereye gideceğiniz konusu. Eğer şık bir akşam yemeğine gidiyorsanız, siyahın asaletinden ve kırmızının romantizminden faydalanabileceğiniz şık bir elbise tercih edebilirsiniz. Eğer elbise giymekten hoşlanmıyorsanız da, kırmızı bir büstiyer altına tercih edeceğiniz siyah bir pantolon, yine muhteşem görünmenizi sağlayacaktır.

4. Sevgililer Gününde akşam yemeği nerede yenir?

Bunun için bir size tavsiyemiz, rezervasyonunu günler öncesinden yaptıracağınız, şık bir mekan tercih etmeniz. Unutmayın; o gün her yer çok dolu olacak. Erkenci davranmanızda fayda var.

Sevgililer Gününe Özel Giysiler ve İç Çamaşırı Nasıl Seçilir?

Sevgililer Gününde en çok tercih edilen iç çamaşırları, genelde jartiyerler oluyor. Çünkü jartiyerler, özel gün ve gecelerin en vazgeçilmez kıyafetleri. Dolayısıyla bu özel günde de sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra elbette birçok seçenek mevcut. Gelin, şimdi bunları detaylı olarak bakalım:

 • Fantazi iç çamaşırı takımları: Böylesi bir günde, fantazi iç çamaşırı takımı tercih etmemek olmaz. Özellikle kırmızı renklerde tercih edilen iç çamaşırları, eminiz ki çok özel bir hediye alacak.
 • Kırmızı elbise: Eğer Sevgililer Gününde bir organizasyona katılacaksanız size tavsiyemiz, kesinlikle tek parça bir kıyafet giymeniz. Bunun için, hoş bir elbise size kendinizi çok daha iyi hissettirebilir. Hele bir de günün temasına uygun kırmızı rengi tercih ederseniz, şıklığınızla girdiğiniz her ortamda göz kamaştırmayı başarabilirsiniz.
 • Kırmızı büstiyer: Eğer gideceğiniz ortamı bilmiyorsanız ve kıyafet konusunda çekimserseniz, şık bir gömlek içine giyeceğiniz kırmızı büstiyer, günün havasına kolayca girmenize yardımcı olabilir.

Sevgililer Gününe Hazırlık Nasıl Yapılır?

Sevgililer Gününe hazırlık yapmak, eğer planlı olursanız aslında çok kolay. Bunun için şimdi size bazı tavsiyelerde bulunacağız:

 • Mekan seçimi: Öncelikle, güzel bir akşam yemeği planlayarak işe başlayın. Bunun için şık bir mekanda rezervasyon yaptırabilir ya da bungalov evler kiralayabilirsiniz. Ev kiralamayı düşünüyorsanız, akşam yemeği hizmetini pakete ekletmeyi de unutmayın.
 • Doğru kıyafet tercihi: Bu özel günde çok şık görünmeli, herkesi etkilemeyi başarmalısınız. Bunun için kostüm tercihiniz oldukça önemli. Günün organizasyonuna uygun bir kıyafet tercih edebilir ve böylece kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Unutmadan söylemekte fayda var, kostümünüzde ya da makyajınızda mutlaka kırmızı rengini tercih edin. Böylece günün anlam ve önemine de uyum sağlamış olursunuz, bizden söylemesi.
 • Makyajı da unutmamak lazım: Eğer kostümde kırmızıyı sevmiyorsanız, makyajınızda mutlaka kullanın deriz. Çünkü günün anlam ve öneminin teması bir renk olsa, kesinlikle kırmızı olurdu. Dolayısıyla kırmızı rujunuzla, siz de bu romantik havaya kolayca dahil olabilirsiniz.
 • Doğru hediye seçimi: Bu özel gün, hediyesiz olmaz. Bunun için Sevgililer Günü hediyeleri arasından en doğru tercihi yapmalı ve partnerinize sevginizi armağan etmelisiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sevgililer günü hediyesi alırken, mutlaka anı bırakacak formdaki hediyeleri tercih etmelisiniz. Örneğin, sıradan bir obje yerine biraz daha romantik bir seçimde bulunabilirsiniz. Bunun için Victoria’s Secret serisinde mutlaka bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Böylece partnerinize devamlı yanında olduğunuzu hissettirebilir ve böylece ona sevginizi bir kere daha göstermiş olursunuz. Peki, hediye alırken dikkat etmeniz gereken detaylar nelerdir? Gelin, şimdi bu konuyu da bir inceleyelim:

 • İz bırakabilmek: Seçeceğiniz hediye, kesinlikle iz bırakmayı başarmalı. Bunun için, kesinlikle romantik ve hikayenizde anısı olan bir hediye tercih etmelisiniz.
 • Sevgilinizin tarzınızı yansıtmalı: Evet, hediye sevginizin tarzında seçilmiş olmalı. Victoria’s Secret'ın ürün gamında bulunan pijama takımları bunun için doğru bir tercih olabilir. Böylece uyurken dahi onunla olabilir, romantik hediyenizle hep göz önünde olabilirsiniz.
 • Ürün kalitesi: Bu özel günde hediye almak kadar önemli bir şey daha varsa, o da aldığınız hediyenin kalitesi. İşte Victoria’s Secret, tam da bu noktada yine öne çıkmayı başarıyor. Marka onlarca yıllık tecrübesi ve yüksek ürün kalitesi ile kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

En Çok Satan Sevgililer Günü Hediyeleri Nelerdir?

En çok satan Sevgililer Günü hediyesi nedir diye araştırdık ve size harika tavsiyeler hazırladık:

 • Victoria’s Secret Ürünleri: İlk tavsiyemiz tabii ki Victoria's Secret. İz bırakan bir hediye almak istiyorsanız, mutlaka bize kulak verin. Yüksek ürün kalitesi ve her kadını kendine hayran bırakan modelleri ile marka, eminiz ki çok mutlu edecek. İç çamaşırı denince akla gelen premium marka olan Victoria’s Secret, her kadının da hayali. Pembenin her tonunu ya da kırmızının en güzel halini size yumuşacık ürünleriyle sunan marka, bizce kesinlikle ilk tercihiniz olmalı.
 • Akıllı telefon ve aksesuarlar: Artık mobil bir çağda yaşadığımızı düşünürsek, akıllı telefon ve aksesuarlar da doğru bir hediye tercihi olabilir. Siz de bu ürünlerden birini tercih edebilir ve sevgilinizin mutluluğunu sebebi olabilirsiniz.
 • Akıllı Saatler: Akıllı telefonlardan bahsetmişken, akıllı saatleri unutmak olmaz. Giyilebilir teknoloji ürünlerinin en çok tercih edilen kalemi olan akıllı saatler, hemen hemen herkes tarafından sevilerek kullanılıyor. Eğer sevgilinize özel bir hediye almak istiyorsanız, akıllı saatlere de bir göz atmanızı tavsiye edebiliriz.
 • Temalı tişörtler: Konu sevgililer günü ise, çift tişörtlerini de unutmamak lazım. Hem sevgilinize, hem de kendinize tişört alabilir ve böylece bütünsel bir şıklık yakalayabilirsiniz.
 • Çiçek tasarımları: 14 Şubat'ta belki de en çok tercih edilen hediyelerden biri de; çiçekler. Siz de çiçek tasarımlarına bir göz gezdirebilir, hediyenize eşlik eden bir buket seçebilirsiniz.
 • Kozmetik ürünler: Hem erkeklere, hem de kadınlara rahatlıkla alınabilecek birçok kozmetik ürünü mevcut. Örneğin parfümler. Yine aynı şekilde kadınlara da makyaj malzemesi alabilir ve mutluluk sebebi olabilirsiniz. Unutmayın, bir kadın yeni bir makyaj malzemesine hiçbir zaman hayır demez.
Daha fazla göster
Daha az göster
3.650,00 TL KDV Dahil
1.400,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
1.400,00 TL KDV Dahil
4.600,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
1.200,00 TL KDV Dahil
4.600,00 TL KDV Dahil
1.450,00 TL KDV Dahil
1.450,00 TL KDV Dahil
1.450,00 TL KDV Dahil
1.450,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
3.000,00 TL KDV Dahil
1.400,00 TL KDV Dahil
3.650,00 TL KDV Dahil
1.400,00 TL KDV Dahil
4.100,00 TL KDV Dahil
850,00 TL KDV Dahil
Lüks Külotlarda 3 Adet 2000 TL / 5 Adet 2700 TL
Kırmızı Pembe
3.650,00 TL KDV Dahil
4.600,00 TL KDV Dahil
1.500,00 TL KDV Dahil
850,00 TL KDV Dahil
Lüks Külotlarda 3 Adet 2000 TL / 5 Adet 2700 TL
Sonsuz Pembe
850,00 TL KDV Dahil
Lüks Külotlarda 3 Adet 2000 TL / 5 Adet 2700 TL
Sonsuz Pembe
3.250,00 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 702 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle