Lazer Kesim ve Dikişsiz Külotlar

Victoria's Secret PINK Lazer Kesim Külotlar

İçindeki güzelliği ve enerjiyi dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmek için giyim tarzında doğru parçaları doğru yerlerde kullanman gerekir. Taytlar, vücuda oturan elbiseler, dar kesim etekler ve pantolonlar… O capcanlı kıyafetlerinle kusursuz ve estetik bir görünüm yakalamayı arzu ediyorsan özellikle külotlarının bu tip giysilerde belli olmamasına özen göstermelisin. Bunu başarabilmek için lazer kesim külot çeşitleri kurtarıcın olabilir.

Dikişsiz kesimi ile yokmuş hissi uyandıracak Victoria's Secret PINK Lazer Kesim Külotlar sayesinde her kombinini muhteşem bir şekilde taşıyabileceksin.

Öyleyse PINK lazer kesim külot koleksiyonu ile tanışmaya hazır mısın?

Lazer Kesim Külot Nedir?

Bildiğin gibi külotlar çoğu zaman bel ve bacak kesimlerinde ince ya da kalın dikişler ile tasarlanır. Ancak bir lazer kesim külot, adından da anlaşıldığı gibi özel bir kesim stiliyle üretilir. Tenle bütünleşen ve esneyebilen bir kumaş türünün bel, bacak gibi kısımlarında herhangi bir dikiş kullanılmadan kesilmiş formuna lazer külot denir.

Lazer kesim külotlar, kenarlardaki ham formu ile dikişsiz külot ya da kıyafetlerden belli olmaması özelliği ile hayalet külot olarak da bilinir.

Bu tip külotlar sıklıkla dar veya ince giysiler tercih edildiğinde giysilerin daha güzel görünmesi amacıyla kullanılır. Çünkü lazer külot ile vücut kıvrımlarına oturan kıyafetleri çok daha rahat kullanabilirsin. Kalem etek, tayt, dar jeanler veya elbiseler; her birinin altında dikişsiz bir külot varken ortaya çıkan kusursuz görünüme hayran kalacaksın.

Dikiş İzleri PINK Lazer Kesim Külotlar ile Tarih Oluyor!

Özenerek seçtiğin en şık kombininin tüm büyüsünü bozabilecek tek şey, kuşkusuz iç çamaşırının inatla belli olmasıdır. PINK lazer kesim iç çamaşırı modelleri , hayalini kurduğun o muazzam görünümün bozulmasına engel oluyor. İster günlük hayatta ister özel günlerde güvenle kullanabileceğin, terletmeyen ve esnek kumaşıyla oldukça konforlu ürünler sunuyor.

PINK lazer külot teknolojisi farklı koleksiyonlarda ve tanga, hipster, bikini gibi farklı külot stillerinde üretilerek PINK kızının tarzına en uygun parçayı bulabilmesine olanak tanıyor.

  • Mesela gündelik yaşamda, sürekli hareket halinde bulunduğun o koşturmalı günlerde nasıl bir kıyafet seçmiş olursan ol, cildinle müthiş bir uyum göstererek sana varlığını unutturacak, nem tutup terletmeyecek, sporda, evde, işte, okulda nerede olursa hep konforlu ve özgüvenli hissetmeni sağlayacak Lace Trim No-Show Hipster ile tanış. Seni hipster rahatlığı ile buluşturan bu tasarım, vücudunla bütünleşerek özgür ruhunu ortaya çıkaracak. İç göstermeyen özel kumaşı dört tarafa esneyerek en zorlu sporlarda bile sana hareket şansı tanırken ön tarafındaki zarif dantel detayları günün her anı şık ve özel hissettirecek.
  • No-Show Cheekster ise gece kıyafetlerinin ve şık elbiselerinin altında dikiş sorununu kökünden çözerken sunduğu yarı orta kapalılık ile ekstra rahat ve seksi bir tarz yaratacak.

Lazer Kesim Thong Modelleri ile Konforu İkiye Katla!

Dikişsiz külot modelleri sana her zaman ayrı bir konfor ve öz güven vadeder. Bir de tanga stilinde olunca bu konfor ikiye katlanabilir. Nasıl mı?

Tanganın kalçaları sarmayan minimum kapalılığı, lazer kesimle birleştiğinde enerjini yükselterek daha güvenli, asi ruhlu ve feminen olmana yardımcı olabilir. Birbirinden şık ve sofistike tasarımlar, iz yapmayan, vücuda oturup şeklini koruyan modeller PINK lazer külotların favorin olmasına sebep olacak.

  • No-Show Thong ile klasik tanga stili ve lazer kesimin muhteşem uyumunu deneyimleyecek, Lace Trim No-Show Thong‘un dantel detayları ile yumuşacık narin dantelin dokusunu tüm bedeninde yaşayacaksın. Tangana farklı bir hava kazandırmayı arzu ediyorsan Scallop No-Show Thong ile bacak kenarlarındaki lazer kıvrımların keyfini çıkarabilirsin. Her biri iz yapmayan özel kumaş formu ile dilediğin gibi kullanım imkânı veriyor ve sana sadece bu eşsiz tasarımlarla ışığını yansıtmak kalıyor.

Victoria's Secret’ın bu can alıcı renk çeşitliliği ve capcanlı desenler içeren özenle tasarlanmış PINK lazer kesim külot koleksiyonundan sen de kendine yakışan lazer külot modelini kolaylıkla bulabilir, iç giyimde dikişsiz tasarımların göz kamaştıran şıklığını deneyimleyerek kendini şımartabilirsin.

Daha fazla göster
Daha az göster
500,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
İndirimli Günlük Külotlarda 3 Adet 1000 TL / 5 Adet 1500 TL
Opal Mavi Kalp Baskılı
630,00 TL KDV Dahil
Günlük Külotlarda 5 Adet 2000 TL
Buzlu Kahve
500,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
İndirimli Günlük Külotlarda 3 Adet 1000 TL / 5 Adet 1500 TL
Iris Kelebeği
630,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
630,00 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 166 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle