PINK Straplez Sütyenler

Victoria’s Secret PINK Straplez Sütyen

Her kıyafetine uyum sağlarken muhteşem göğüs duruşunu yakalayacağın straplez sütyen ile konfor seninle. Toparlayıcı özellikleri ile göğüs formunu koruyan ve kıyafetlerinin altında belli olmayan bu sütyenler vazgeçilmezin olacak. Bunun için özgür ruhuna tatlı tasarımlarıyla uyum sağlayacak Victoria’s Secret PINK straplez sütyen modelleri ile hemen tanışmalısın. Straplez stilinin harika tasarımlarla buluştuğu modeller hem şık hem rahat hem de her kıyafetinle kullanabileceğin kadar uyumlu.

Askılı olarak kullanılan veya askıları olmadan da göğüsleri tam formunda gösteren ve sana özel tasarlanan Victoria’s Secret PINK Straplez Sütyen koleksiyonu ile tüm gözleri üzerinde hisset, günün her anında ve her yerde omuzlarını özgür bırak!

Mükemmelliğin Peşinde: Straplez Sütyen Özgürlüğü

Askısız sütyen olarak da bilinen straplez stilinin konforunu doyasıya deneyimlemenizi sağlayan sütyenler, günün her anında seninle olabiliyor. Push up straplez sütyenler, güçlü bant ve kopçalarla hareket özgürlüğünü kısıtlamazken, farklı renkleri ile hem sana hem de dolabına renk katıyor. İhtiyaçlarını bilen, güzellik algılarını baştan yazan ve enerjinin hiç düşmemesini odak noktasında bulunduran Victoria’s Secret PINK, straplez rahatlığını, göz alıcı güzelliğinle buluşturuyor.

Şıklık ve Rahatlık Aynı Anda: Straplez Sütyen Modelleri

Pürüzsüz, yumuşak ve balenli kaplar ile ideal kaplamayı sağlayan modeller, anında göğüslere dik bir görünüm kazandırıyor. Vücudu tamamen saran bantlar ise aşağı doğru düşme ve kayma durumunu ortadan kaldırıyor.

Straplez sütyenler askısız ya da askılı olarak kullanılabiliyor. Bu tasarımlar, askılarının çok yönlü kullanım özelliği ile de ön plana çıkıyor. Tamamen ayarlanabilir ve çıkarılabilir kayışlar, klasik, çapraz sırt olarak kullanılması sayesinde, her tarz ve kombinle şık bir uyum yakalıyor.

Her bedene teninin doğal bir parçasıymış gibi oturan ve gün boyu sabit kalan Victoria’s Secret PINK straplez sütyen modelleri, gün boyu yoğun temponun gerektirdiği koşuşturmalarda her zaman rahatlık sunuyor. Üstelik yumuşak push-up kaplar sayesinde, mükemmel göğüs formunu güçlendiriyor. Renkli, rahat, kullanışlı ve her zaman çok şık! Tek hareketle rahatlık ve şıklığa sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Straplez Sütyen Avantajları Seninle!

Bir sütyenin gün içinde sana katacağı avantajları biliyor musun? Senin ihtiyaçlarından ve arzularından ilham alan Victoria’s Secret PINK Straplez Sütyen koleksiyonu ile bu avantajları hayatına davet edebilirsin.

Teninin doğal bir parçasıymış gibi göğse tamamen oturan straplez sütyenler, gün boyu yoğun tempoda dahi seni asla rahatsız etmeden kusursuz göğüs duruşuna imkân tanır.

Askıların sürekli omzundan düşüyorsa, askısız, ince askılı, düşük omuzlu bluz ya da elbiseleri kombininden eksik etmiyorsan, bu sütyenler tam sana göre. Askısız sütyen deneyimini en iyi şekilde yaşayacağınız bu kahramanları vücut anatominize göre kolayca ayarlayabilir ve kombininize uygun olarak farklı şekilde kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Omuz kısmı açık kıyafetlerin sıcak havalarda giyilmesi sebebiyle askısız kullanılabilen straplez süytenin sadece yaz aylarında tercih edileceği düşünülür. Fakat bu parçalar sizi hiçbir zaman yalnız bırakmaz ve konforunu her daim yaşatır. Sadece yazlık elbise ve bluzlarda değil, her kombinde seninle olacak straplez sütyen aşkının konforundan vazgeçemeyeceksin. Tenine tutunmayı sağlayan bantları, yumuşacık kapları, push-up desteği ile her yerde ve her zaman kullanacağın sütyenlerin, farklı renkleri ile ruhuna renk, sana kusursuz bir duruş kazandırmasına izin ver.

İster abiye elbiselerinde ister tişörtlerinde, askılı ya da askısız kullanılabilir özelliği ile sana özgürlüğü ve şıklığı vadeden Victoria’s Secret PINK Straplez Sütyen aşkı ile sen de tanışmalısın. En şık, en rahat ve en pratik sütyene sahip olmanın ayrıcalığını yaşamaya ne dersin?

Daha fazla göster
Daha az göster
1.000,00 TL KDV Dahil
1.850,00 TL KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Optik Beyaz
1.000,00 TL KDV Dahil
1.850,00 TL KDV Dahil
1.000,00 TL KDV Dahil
1.850,00 TL KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Bej
1.000,00 TL KDV Dahil
1.850,00 TL KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Saf Siyah
750,00 TL KDV Dahil
1.850,00 TL KDV Dahil
700,00 TL KDV Dahil
1.850,00 TL KDV Dahil
750,00 TL KDV Dahil
1.850,00 TL KDV Dahil
%59 İndirim
%59İndirim
Gün Batımı Şerbet Rengi (?)