Kampanya Koşulları

Seçili Uyku Giyiminde 1 Alana 2.Ürün %50 İndirimli: 6 - 11 Aralık 2023

Kampanya VS seçili uyku giyiminde geçerlidir. 48.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye mağazaları, internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 14 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 14 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 11 Aralık 2023.

6500 TL Alışverişlerde Çanta Hediye: 6 - 11 Aralık 2023

Kampanya indirimli ürünler hariç, tüm alışverişlerde geçerlidir. 1.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye mağazaları, internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 14 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 14 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 11 Aralık 2023.

6500 TL Alışverişlerde Çanta Hediye: 1 - 5 Aralık 2023

Kampanya indirimli ürünler hariç, tüm alışverişlerde geçerlidir. 1.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye mağazaları, internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 14 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 14 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 5 Aralık 2023.

Seçili Sütyenlerde %70'e Varan İndirim: 27 Kasım 2023

Kampanya VS ve PINK seçili sütyenlerinde geçerlidir. 6.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 7 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 7 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 27 Kasım 2023.

Günlük Külotlarda 7 Al 3 Öde: 23 - 26 Kasım 2023

Kampanya VS ve PINK Günlük Külotlarında geçerlidir. 226.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye mağazaları, internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 14 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 14 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 26 Kasım 2023.

Spreyler ve Losyonlar 529 TL: 23 - 26 Kasım 2023

Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir. 70.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye mağazaları, internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 7 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 7 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 26 Kasım 2023.

Body by Victoria Sütyenlerinde 2 Al 1 Öde: 16 - 26 Kasım 2023

Kampanya sadece Body by Victoria sütyenlerinde geçerlidir. 20.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye mağazaları, internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 7 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 7 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 26 Kasım 2023.

Lüks Külotlarda 2 Alana 2 Hediye: 2 - 5 Kasım 2023

Kampanya sadece lüks külotlarda geçerlidir. 115.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye mağazaları, internet sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Hediye ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Hediye ürün dışında kalan kampanyaya konu ürünlerin iadesi durumunda, kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir. Kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stokların kampanya tarihinden önce tükenmesi halinde kampanya erken sonlandırılacaktır. Kişi başı toplam alınabilecek ürün adedi en fazla 14 ürün ile sınırlıdır. Victoria’s Secret 14 ürün adedini aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 30 Ekim 2023.

VICTORIA'S SECRET TÜRKİYE MOBİL UYGULAMASINDAN İLK ALIŞVERİŞE %15 İNDİRİM KAMPANYASI

Kampanya Victoria's Secret Türkiye mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İndirim oranı sepetteki ürünlerin toplam tutarından düşecektir. İndirim başka kampanya ve hediye çekleri ile birleştirilemez. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Victoria’s Secret 15 adet ürünü aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar.

GÜNLÜK FIRSATLAR

VICTORIA'S SECRET T-SHIRT SÜTYENLER 2 ADET 2799 TL

Sepetinize eklediğiniz seçili Victoria’s Secret T-Shirt Sütyenlerde 2 adet ürün 2799 TL. T-Shirt Sütyen 1799 TL olarak satışa sunulur. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. T-Shirt Sütyen Koleksiyonundan dilediğiniz 2 sütyeni seçebilirsiniz. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VICTORIA'S SECRET VÜCUT SPREYLERİ VE LOSYONLARINDA: 2 ADET 1249 TL / 3 ADET 1549 TL / 5 ADET 2349 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 859 TL olan vücut spreyleri ve losyonlarında 2 Adet 1249 TL, 3 Adet 1549 TL, 5 Adet 2349 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VICTORIA'S SECRET NATURAL BEAUTY VÜCUT SPREYLERİ VE LOSYONLARINDA: 2 ADET 1349 TL / 4 ADET 2349 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 1029 TL olan Natural Beauty Vücut Spreyi ve Losyonlarında 2 Adet 1349 TL, 4 Adet 2349 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FRAGRANCE VÜCUT BAKIMI ÜRÜNLERİ FIRSATI: 1 ALANA 2.’Sİ %50 İNDİRİMLİ

Sepetinize eklediğiniz parfum koleksiyonları içinde yer alan 2. Fragrance Vücut Bakım Ürününde %50 indirim otomatik hesaplanacaktır. İndirim düşük fiyatlı ürün üzerinden uygulanır. Kampanya Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Diğer vücut bakımı fırsatlarıyla birleştirilemez. Seçtiğiniz fragrance vücut bakımı ürünleri birbirinden farklı olabilir. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GÜNLÜK KÜLOTLARDA FIRSAT: 5 ADET 1799 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 569 TL olan külotlar 5 adet 1799 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LÜKS KÜLOTLARDA FIRSAT: 3 ADET 1799 TL / 5 ADET 2299 TL

Bu promosyon mağazalarda ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Promosyona tek ürün fiyatı 779 TL olan lüks külotlar dahildir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SEYAHAT BOYU ÜRÜNLER VE DUDAK ÜRÜNLERİ FIRSATI: KARIŞTIR & BİRLEŞTİR 3 AL 2 ÖDE

Sepetinize eklediğiniz seçili üç seyahat boyu ürün ya da dudak ürünleri arasından tutarı en düşük olan bir ürün hediyedir. Promosyona dahil olan dilediğiniz 3 ürünü seçebilirsiniz. 3 Al 2 Öde kampanyası Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için ilgili kategoriden sepetinize 3 ürün eklemiş olmanız gerekmektedir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PINK WEAR EVERYWHERE SÜTYENLERDE FIRSAT: 2 ADET 2299 TL

Sepetinize eklediğiniz seçili Victoria’s Secret PINK WEAR EVERYWHERE sütyenlerde 2 adet ürün 2299 TL. Tek adet PINK Wear Everywhere sütyen 1749 & 1799 TL olarak satışa sunulur. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. PINK Wear Everywhere koleksiyonundan dilediğiniz 2 sütyeni seçebilirsiniz. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GENEL KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ

1 ALANA 2.’Sİ % (YÜZDE) İNDİRİMLİ KAMPANYALAR

İndirim; eşit ya da düşük fiyatlı ürün üzerinden hesaplanmaktadır ve ürünler sepete eklendikten sonra otomatik olarak uygulanır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2’Lİ/3’LÜ/4’LÜ GİBİ ÇOKLU ALIM KAMPANYALARI

İndirim kampanyaya dahil olan ilgili adetteki ürünler sepete atıldığında otomatik olarak uygulanır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

X AL Y ÖDE KAMPANYALARI

Sepetinize eklediğiniz kampanyalı ürünler arasından en düşük fiyatlı olan ürün/ürünler hediyedir. Kampanyaya dahil olan ilgili adetteki ürünlerin hepsinin sepete eklenmesi gerekmektedir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir.İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HEDİYE ÜRÜN KAMPANYALARI

Belirli bir tutar üzeri alışverişlerde hediye edilecek ürün tek bir çeşit ise; sepetinize otomatik olarak eklenecektir. Eğer hediye ürün için seçim yapmanız gerekiyorsa; siparişi tamamlamadan önceki sepet ekranında altta çıkan “hediye ürün alanından” siparişinize eklenmelidir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.