Kampanya Koşulları

9.000TL ve Üzeri Alışverişe Peştamal Hediye Kampanyası: 22 Mayıs - 2 Haziran 2024

Kampanya tüm alışverişlerde geçerli olup, indirimli ürünlerde geçerli değildir.. Kampanya 900 adet çanta ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye websitesi, uygulama ve mağazalarda geçerlidir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya koşullarında ve tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Son gün 2 Haziran 2024.

Summer Escape Instagram Filtre Kampanyası: 18 Mayıs - 30 Haziran 2024

Filtre kampanyası indirim kodu 30 Haziran 2024 tarihine kadar sadece mobil uygulamada geçerlidir. Diğer kampanya, indirim ve hediye çekleri ile birleştirilemez. Mobil uygulamayı yeni indirme durumunuzda ilk alışverişte geçerli "%15 Hoş geldiniz" indirimi sepette otomatik uygulanacaktır ve filtre kampanyası indirim kodu ile birleştirilemez. Bir sonraki alışverişinizde bu kampanya kapsamında paylaşılan kodu kullanabilirsiniz. Victoria’s Secret kampanya koşullarında ve tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

100ML Parfüm Alana Plaj Çantası Hediye Kampanyası: 15 - 22 Mayıs 2024

Kampanya 100ML parfümlerde geçerlidir. Kampanya 960 adet çanta ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye websitesi, uygulama ve mağazalarda geçerlidir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya koşullarında ve tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Son gün 22 Mayıs 2024.

Sprey ve Losyonlarda 950 TL yerine 490 TL Kampanyası: 2 - 5 Mayıs 2024

Kampanya seçili güzellik ürünlerinde geçerlidir. Kampanya 200.000 adet ürün ile sınırlıdır. Stoklar mağaza/online bazlı farklılık gösterebilir. Victoria’s Secret Türkiye websitesi, uygulama ve mağazalarda geçerlidir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya koşullarında ve tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Victoria’s Secret 7 adet ürünü aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Son gün 5 Mayıs 2024.

VICTORIA'S SECRET TÜRKİYE MOBİL UYGULAMASINDAN İLK ALIŞVERİŞE %15 İNDİRİM KAMPANYASI

Kampanya Victoria's Secret Türkiye mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İndirim oranı sepetteki ürünlerin toplam tutarından düşecektir. İndirim başka kampanya ve hediye çekleri ile birleştirilemez. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Victoria’s Secret 15 adet ürünü aşan tekli veya birden fazla sipariş ile alım yapılması halinde ilgili siparişi iptal etme hakkını saklı tutar.

GÜNLÜK FIRSATLAR

VICTORIA'S SECRET T-SHIRT SÜTYENLER 2 ADET 3200 TL

Sepetinize eklediğiniz seçili Victoria’s Secret T-Shirt Sütyenlerde 2 adet ürün 3200 TL. T-Shirt Sütyen 2000 TL olarak satışa sunulur. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. T-Shirt Sütyen Koleksiyonundan dilediğiniz 2 sütyeni seçebilirsiniz. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VICTORIA'S SECRET VÜCUT SPREYLERİ VE LOSYONLARINDA: 2 ADET 1360 TL / 3 ADET 1860 TL / 5 ADET 2760 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 950 TL olan vücut spreyleri ve losyonlarında 2 Adet 1360 TL, 3 Adet 1860 TL, 5 Adet 2760 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VICTORIA'S SECRET NATURAL BEAUTY VÜCUT SPREYLERİ VE LOSYONLARINDA: 2 ADET 1460 TL / 4 ADET 2460 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 1029 TL olan Natural Beauty Vücut Spreyi ve Losyonlarında 2 Adet 1460 TL, 4 Adet 2460 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FRAGRANCE VÜCUT BAKIMI ÜRÜNLERİ FIRSATI: 1 ALANA 2.’Sİ %50 İNDİRİMLİ

Sepetinize eklediğiniz parfum koleksiyonları içinde yer alan 2. Fragrance Vücut Bakım Ürününde %50 indirim otomatik hesaplanacaktır. İndirim düşük fiyatlı ürün üzerinden uygulanır. Kampanya Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Diğer vücut bakımı fırsatlarıyla birleştirilemez. Seçtiğiniz fragrance vücut bakımı ürünleri birbirinden farklı olabilir. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GÜNLÜK KÜLOTLARDA FIRSAT: 5 ADET 2000 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 630 TL olan külotlar 5 adet 2000 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LÜKS KÜLOTLARDA FIRSAT: 3 ADET 2000 TL / 5 ADET 2700 TL

Bu promosyon mağazalarda ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Promosyona tek ürün fiyatı 850 TL olan lüks külotlar dahildir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SEYAHAT BOYU ÜRÜNLER VE DUDAK ÜRÜNLERİ FIRSATI: KARIŞTIR & BİRLEŞTİR 3 AL 2 ÖDE

Sepetinize eklediğiniz seçili üç seyahat boyu ürün ya da dudak ürünleri arasından tutarı en düşük olan bir ürün hediyedir. Promosyona dahil olan dilediğiniz 3 ürünü seçebilirsiniz. 3 Al 2 Öde kampanyası Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için ilgili kategoriden sepetinize 3 ürün eklemiş olmanız gerekmektedir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PINK WEAR EVERYWHERE SÜTYENLERDE FIRSAT: 2 ADET 2400 TL

Sepetinize eklediğiniz seçili Victoria’s Secret PINK WEAR EVERYWHERE sütyenlerde 2 adet ürün 2400 TL. Tek adet PINK Wear Everywhere sütyen 1850 & 2000 TL olarak satışa sunulur. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. PINK Wear Everywhere koleksiyonundan dilediğiniz 2 sütyeni seçebilirsiniz. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PINK SPOR SÜTYENLERİNDE FIRSAT: 2 ADET 2200 TL

Sepetinize eklediğiniz seçili Victoria’s Secret PINK Spor Sütyenlerinde 2 adet ürün 2200 TL. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. PINK Spor Sütyeni koleksiyonundan dilediğiniz 2 sütyeni seçebilirsiniz. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GENEL KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ

1 ALANA 2.’Sİ % (YÜZDE) İNDİRİMLİ KAMPANYALAR

İndirim; eşit ya da düşük fiyatlı ürün üzerinden hesaplanmaktadır ve ürünler sepete eklendikten sonra otomatik olarak uygulanır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2’Lİ/3’LÜ/4’LÜ GİBİ ÇOKLU ALIM KAMPANYALARI

İndirim kampanyaya dahil olan ilgili adetteki ürünler sepete atıldığında otomatik olarak uygulanır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

X AL Y ÖDE KAMPANYALARI

Sepetinize eklediğiniz kampanyalı ürünler arasından en düşük fiyatlı olan ürün/ürünler hediyedir. Kampanyaya dahil olan ilgili adetteki ürünlerin hepsinin sepete eklenmesi gerekmektedir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir.İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HEDİYE ÜRÜN KAMPANYALARI

Belirli bir tutar üzeri alışverişlerde hediye edilecek ürün tek bir çeşit ise; sepetinize otomatik olarak eklenecektir. Eğer hediye ürün için seçim yapmanız gerekiyorsa; siparişi tamamlamadan önceki sepet ekranında altta çıkan “hediye ürün alanından” siparişinize eklenmelidir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.