Kampanya Koşulları

100 ML EAU DE PARFÜM ALANA ÇANTA HEDİYE

100 ml Eau de Parfum alışverişlerinde çanta hediye! Kampanya mağazalarda ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İndirimli ürünlerde geçerli değildir. Çantalar stoklarla sınırlıdır. 100 ml parfümü sepetinize eklediğinizde hediye çanta da sepete otomatik olarak eklenecektir. Alınan ürünler iade edildiğinde hediye olan çantanın da iade edilmesi zorunludur. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son gün 1 Kasım 2021.

ROLLERBALL PARFÜM HEDİYE!

Akasya, Cevahir, Zorlu Center, Mall of İstanbul, Emaar, Vadi İstanbul, Hilltown Karşıyaka mağazalarında parfüm ya da sütyen alındığında rollerball parfüm hediye olarak verilmektedir. http://www.victoriassecret.com.tr , İstinyepark, Marmarapark, City’s, Palladium, Ankamall, Kentpark, Nextlevel, Agora, Forum Bornova mağazalarında parfüm alana rollerball parfüm hediyedir. Hediye rollerball olarak dilediğiniz kokuyu seçebilirsiniz. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İndirimli ürünlerde geçerli değildir. Stoklarla sınırlıdır. Sepet ekranında hediye rollerball parfümünüzü eklemeyi unutmayın. Alınan ürünler iade edildiğinde hediye olan ürünün de iade edilmesi zorunludur. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son gün 24 Ekim 2021.

50 ML EAU DE PARFÜM ALANA MAKYAJ ÇANTASI HEDİYE

50 ml Eau de Parfum alışverişlerinde makyaj çantası hediye! Kampanya mağazalarda ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İndirimli ürünlerde geçerli değildir. Çantalar stoklarla sınırlıdır. 50 ml parfümü sepetinize eklediğinizde hediye makyaj çantanız da sepete otomatik olarak eklenecektir. Alınan ürünler iade edildiğinde hediye olan makyaj çantasının da iade edilmesi zorunludur. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son gün 17 Ekim 2021.

VICTORIA'S SECRET PLAJ KOLEKSİYONUNDA 1 ALANA 1 HEDİYE!

Victoria’s Secret mayo, bikini ve plaj giyimi ürünlerinden oluşan plaj koleksiyonunda 1 alana 1 hediye! Promosyon yalnızca http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yalnızca kullanılmamış ve içinde hijyen bandı bulunan bikini altları ve mayolarda, ambalajı hasar görmemiş ve eksiksiz olarak iletilen, tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerde değişim yapılmaktadır. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son gün 31 Ekim 2021.

VICTORIA’S SECRET BÜYÜK İNDİRİMİ!

Victoria’s Secret’ın %70’e varan Büyük İndirimi seçili ürünlerde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye  http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Victoria’s Secret Türkiye kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Rujlardaki 2 al 1 öde kampanyasında hediye ürün eşit veya düşük fiyatlı olan üründür. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VICTORIA'S SECRET VÜCUT SPREYLERİ VE LOSYONLARINDA: 2 ADET 369 TL / 3 ADET 519 TL / 5 ADET 729 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 259 TL olan vücut spreyleri ve losyonlarında 2 Adet 369 TL, 3 Adet 519 TL, 5 Adet 729 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

VICTORIA'S SECRET T-SHIRT SÜTYENLERDE FIRSAT: 2 ADET 699 TL

Victoria's Secret T-Shirt Sütyenlerde 2 Adet 699 TL! Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. Victoria's Secret T-Shirt Sütyen koleksiyonundan dileğiniz 2 sütyeni seçebilirsiniz. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya Akasya, Cevahir, Mall of İstanbul, Zorlu Center, Vadi İstanbul, Emaar Square Mall, İzmir Hilltown Karşıyaka Victoria's Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir.

YENİ E-BÜLTEN ÜYELİKLERİNDE %10 İNDİRİM KODU!

Victoria's Secret e-posta listesine kaydolun ve %10 İndirim kodu kazanın! Site üyeliği ile e-bülten üyeliği birbirinden farklıdır. E-bülten üyeliği için e-posta yoluyla tanıtım ve kampanyalar ile ilgili elektronik ticari ileti almayı kabul etmeniz ve Gizlilik Politikası ile Kişisel Veri Aydınlatma metnini okuduğunuzu onaylamanız gerekmektedir. İndirim kodu yalnızca online alışverişlerde geçerlidir ve indirim kodu kazanıldığı andan itibaren 30 gün süresince geçerlidir. İndirim kodu ödeme esnasındaki indirim kodu kutucuğuna girilerek kullanılabilir. %10 indirim kodu, tek seferde yapılacak alışverişlerde sadece 1 (bir) kez kullanılabilir ve toplam sepet tutarı üzerinden %10 indirim sağlar. İndirim kodunun alıcı tarafından kaydedilmesi/saklanması gerekmektedir. Kodun kaybolması durumunda yeni kod gönderilemez ve Victoria's Secret bu durumdan sorumlu değildir. Victoria's Secret kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

FRAGRANCE VÜCUT BAKIMI ÜRÜNLERİ FIRSATI: 1 ALANA 2.’Sİ %50 İNDİRİMLİ

Sepetinize eklediğiniz parfum koleksiyonları içinde yer alan 2. Fragrance Vücut Bakım Ürününde %50 indirim otomatik hesaplanacaktır. İndirim düşük fiyatlı ürün üzerinden uygulanır. Kampanya Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Diğer vücut bakımı fırsatlarıyla birleştirilemez. Seçtiğiniz fragrance vücut bakımı ürünleri birbirinden farklı olabilir. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GÜNLÜK KÜLOTLARDA FIRSAT: 5 ADET 399 TL

Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir Tek ürün fiyatı 149 TL olan külotlar 5 adet 399 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunulur. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SEYAHAT BOYU ÜRÜNLER VE DUDAK ÜRÜNLERİ FIRSATI: KARIŞTIR & BİRLEŞTİR 3 AL 2 ÖDE

Sepetinize eklediğiniz seçili üç seyahat boyu ürün ya da dudak ürünleri arasından tutarı en düşük olan bir ürün hediyedir! Promosyona dahil olan dilediğiniz 3 ürünü seçebilirsiniz. 3 Al 2 Öde kampanyası Victoria’s Secret mağazaları ve http://www.victoriassecret.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için ilgili kategoriden sepetinize 3 ürün eklemiş olmanız gerekmektedir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

LÜKS KÜLOTLARDA FIRSAT: 3 ADET 439 TL / 5 ADET 569 TL

Bu promosyon mağazalarda ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir. Promosyona tek ürün fiyatı 199 TL olan lüks külotlar dahildir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

PINK WEAR EVERYWHERE SÜTYENLERDE FIRSAT: 2 ADET 599 TL

Sepetinize eklediğiniz seçili Victoria’s Secret PINK WEAR EVERYWHERE sütyenlerde 2 adet ürün 599 TL! 2 adet PINK Wear Everywhere sütyen 599 TL olarak satışa sunulur. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. PINK Wear Everywhere koleksiyonundan dileğiniz 2 sütyeni seçebilirsiniz. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar: İSTANBUL: Akasya, Cevahir, Mall of İstanbul, Zorlu Center, Vadi İstanbul, Emaar Square Mall - İZMİR: Hilltown Karşıyaka, ve http://www.victoriassecret.com.tr‘de geçerlidir.

GENEL KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ

1 ALANA 2.’Sİ % (YÜZDE) İNDİRİMLİ KAMPANYALAR

İndirim; eşit ya da düşük fiyatlı ürün üzerinden hesaplanmaktadır ve ürünler sepete eklendikten sonra otomatik olarak uygulanır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2’Lİ/3’LÜ/4’LÜ GİBİ ÇOKLU ALIM KAMPANYALARI

İndirim kampanyaya dahil olan ilgili adetteki ürünler sepete atıldığında otomatik olarak uygulanır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tek ürün için etiket fiyatı geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

X AL Y ÖDE KAMPANYALARI

Sepetinize eklediğiniz kampanyalı ürünler arasından en düşük fiyatlı olan ürün/ürünler hediyedir. Kampanyaya dahil olan ilgili adetteki ürünlerin hepsinin sepete eklenmesi gerekmektedir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir.İndirim tutarı kampanyaya dahil ürünlerin etiket fiyatları üzerinden oranlanarak dağıtılmaktadır. Ürünü/leri iade ettiğiniz durumda iade edilen ürün/ler için faturada yer alan indirimli bedele göre para iadesi yapılmaktadır. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HEDİYE ÜRÜN KAMPANYALARI

Belirli bir tutar üzeri alışverişlerde hediye edilecek ürün tek bir çeşit ise; sepetinize otomatik olarak eklenecektir. Eğer hediye ürün için seçim yapmanız gerekiyorsa; siparişi tamamlamadan önceki sepet ekranında altta çıkan “hediye ürün alanından” siparişinize eklenmelidir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İade durumunda kampanyanın uygulandığı tüm ürünler iade edilmelidir ve kampanyanın bütünlüğünü bozacak parçalı iadeler kabul edilmemektedir. Victoria’s Secret Türkiye, kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, yüz maskeleri ve tüm alt-üst iç giyim setleri iade edilemez. Detaylı iade şartlarına İade Şartları bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek, sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Platform üzerinde kullanılan çerezler hakkında detaylı bilgi almak için ÇEREZ POLİTİKASINI incelemenizi rica ederiz.