Sıkça Sorulan Sorular
  • İade ve Değişimler
  • Hesabım
  • Siparişler
  • Sipariş İptali
  • Ödeme
  • Ürün Teslimatı
  • Genel Bilgilendirmeler
  • Mağazalar
İADE VE DEĞİŞİMLER
İade politikanız nedir?

İade Politikamız, müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 27 Kasım 2014 tarihli Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik ile diğer ilgili kanun ve yönetmelikler kapsamında düzenlenir. Müşterilerimiz satın almış olduğu ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilir.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Paketini açtığım ürünü iade edebilir miyim?

Ürünün tahrip edilmemiş, orjinal paketi, kutusu, ambalajı hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması ve varsa size gönderildiği gibi kendi özel kutusunda geri gönderilmesi gerekmektedir.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Online olarak aldığım bir ürünü nasıl iade ederim?

Ürünü teslim aldıysanız, ürün ile birlikte teslim edilen faturanın arkasında yer alan İade Talep Formunu eksiksiz olarak doldurmanız ve iade edeceğiniz ürün(ler)i Yurtiçi Kargo Victoria’s Secret İade Kodu ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Victoria’s Secret İade Kodu belirtilerek Yurtiçi Kargo ile yapılan iadelerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Victoria’s Secret Yurtiçi Kargo İade Kodu: 659353351 - DHL LOJİSTİK HİZ. A.Ş. / Victoria’s Secret

İade edilecek ürünün tahrip edilmemiş, orjinal paketi, kutusu, ambalajı hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması ve varsa size gönderildiği gibi kendi özel kutusunda geri gönderilerek iade edilmesi gerekmektedir.

Eğer ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Siparişimi teslim aldım; fakat teslim edilen ürünler doğru değil. Nasıl iade edebilirim?

Konu ile ilgili olarak 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz veya talebinizi [email protected] adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Victoria’s Secret Yurtiçi Kargo İade Kodu nedir?

Victoria’s Secret Yurtiçi Kargo İade Kodu ürünlerinizi iade etmek istediğiniz takdirde Yurtiçi Kargo şirketi yetkililerine vermeniz gereken koddur. Ürünlere ait kutunun üzerine Yurtiçi Kargo şirketi yetkilisi tarafından kolayca görünecek, okunacak ve silinmeyecek şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Bu kodu verdiğiniz takdirde, kargo ücreti tarafımızdan karşılanacak ve ayrıca iade adresi bilgisi vermenize gerek kalmayacaktır.

Victoria's Secret Yurtiçi Kargo İade Kodu: 659353351 - DHL LOJİSTİK HİZ. A.Ş.-Victoria's Secret

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Ürünümü iade etmek istiyorum. Müşteri hizmetlerine konu ile ilgili bildirim yaptım. Ne kadar zaman içerisinde ürünleri kargoya vermek zorundayım?

Müşterilerimiz satın almış olduğu ürün(ler)i iade şartlarına uygun olduğu takdirde teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilir Ancak iade talebinizin tarafımıza ulaştırıldığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde siparişlerinizi iade etmeniz gerekmektedir. İade edilen ürünün kargo bedeli, Yurtiçi Kargo’yu tercih etmeniz ve iade kodunu belirterek göndermeniz halinde tarafımızdan karşılanacaktır.

Victoria’s Secret Yurtiçi Kargo İade Kodu: 659353351 - DHL LOJİSTİK HİZ. A.Ş. / Victoria’s Secret

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz

İnternet sitenizden aldığım bir ürünü mağazanızdan iade edebilir miyim?

Victoria's Secret internet sitesi üzerinden yapılan alışverişler Victoria's Secret mağazalarına iade edilemez.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edilmektedir. Ürünün yasal süre içerisinde tarafımıza ulaştırılmış olması kaydıyla iade işleminiz talep tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tamamlanır. Kabul edilen iadelerin ücretleri de yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.victoriassecret.com.tr’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?

Aşağıdaki Ürünlere ilişkin olarak, kullanılmamış olsa dahi, kanunen cayma hakkı bulunmamaktadır:
a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Satıcının kontrolünde olmayan Ürün veya hizmetler,
b) Alıcı’nın istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler (üzerinde değişiklik/ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler),
c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler,
d) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler;
e) Tesliminden sonra açılmış, kullanılmış ve denenmiş olması halinde iadesi sağlık-hijyen açısından uygun olmayan; vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu vb ürünler,
e) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
f) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce Alıcı’nın onayı ile ifasına başlanan hizmetler.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Kampanyalı ürünlerin iadesi nasıl yapılmaktadır?

Kampanyalı ürünlerin iade edilmesi durumunda, her türlü indirim ve/veya her türlü ödül puanı vb. gibi kampanya şartları ortadan kalkacaktır. Promosyonlu veya kampanyalı ürünlerde parçalı iade kabul edilmemektedir. İade durumunda tüm ürünlerin toplu olarak iadesi gerekmektedir.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Ürün(ler)inizin iadesinde, ürün ile birlikte teslim edilen faturanın arkasında yer alan İade Talep Formunu eksiksiz olarak doldurmanız ve iade edeceğiniz ürün(ler)i Yurtiçi Kargo Victoria’s Secret İade Kodu ile birlikte gönderdiğiniz taktirde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Yurtiçi Kargo dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmayacaktır.

Ürün iadelerinde kargo bedelini geri alabilir miyim?

Aynı siparişe konu tüm ürünlerin iade edilmesi halinde, kargo bedeli tarafınıza iade edilecektir.

Yurtdışı ve/veya havalimanı mağazalarından aldığım Victoria’s Secret ürünlerinin Türkiye websitesi üzerinden ya da Türkiye mağazalarından değişim ya da iade işlemlerini yapabilir miyim?

Yurtdışı ve/veya havalimanı mağazalarından alınan Victoria’s Secret ürünlerinin değişim ya da iadesi Türkiye websitesi üzerinden ya da Türkiye mağazalarından yapılamamaktadır.

HESABIM
Sipariş geçmişimi nerede bulabilirim?

Siparişlerinizi internet sitemizi kullanarak istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Sadece aşağıdaki adımları takip ediniz:

1. Web sitemize giriş yapın ve sayfanın üst sağ köşesindeki “Hesabım” kısmına tıklayın.
2. Sayfanın solundaki “Siparişler” linkine tıklayın. Burada sipariş geçmişlerinizi görebilirsiniz.

Siparişlerinizi takip edebilmek için, siparişiniz kargoya verildikten sonra size gönderdiğimiz “Siparişiniz Kargoya Verildi” e-postasını kontrol etmeniz gerekecektir. E-posta içerisinde siparişlerinizi takip edebilmeniz için gerekecek bir link ve takip numarası olacaktır. Bunları e-postanın içerisinde bulduktan sonra, lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

1.“Siparişiniz Kargoya Verildi” e-postanızdan Takip Numarası’nı kopyalayın ve aynı e-postanın içindeki linke tıklayın. Bu sayfada e-mail adresinizi ve sipariş numarasını girerek, kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Üyelik Bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

www.victoriassecret.com.tr adresinden hesabınıza giriş yaptığınız takdirde “Hesabım> Üyelik Bilgilerim” kısmında üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapabilirim?

1.Üye giriş ekranında “şifremi unuttum” linkine tıklayın.
2.E-posta adresinizi yazarak size gelecek şifre sıfırlama e-postasındaki adımları takip edin.

veya konu ile ilgili olarak 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

1.Web sitemize giriş yapın ve sayfanın en üzerindeki “Hesabım” kısmına tıklayın.
2.Sayfanın solundaki “Hesap Ayarlarım” sekmesinin altında yer alan “Şifre Değiştir” linkine tıklayın. Ve ekrandaki adımları takip edin.

veya konu ile ilgili olarak 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

www.victoriassecret.com.tr ’nin ana sayfasındaki “ÜYE OL” veya “GİRİŞ YAP” linkine tıklayarak, üyelik formunu doldurup hemen üye olabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz. Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Artık ileti/bülten almak istemiyorum, nasıl iptal edebilirim?

İnternet sitemizi kullanarak veya sizinle paylaşılan iletilerdeki yönlendirmeler doğrultusunda dilediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. İnternet sitemize üye iseniz sitemize gelip hesabınıza giriş yaparak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Sayfanın üst bölümünde bulunan “Hesabım” linkinin üzerine tıklayın.
“Üyelik Bilgilerim” linkine tıklayın ve “Kaydet” butonunun üstünde yer alan kutulardan tercihinizi belirleyip kaydedin.
Herhangi bir zamanda bildirimlere yeniden üye olmak isterseniz, sadece bu bölüme gidin ve ilgili kutucukları işaretleyerek “Kaydet”e tıklayın.

Internet sitemize üye değilseniz, elektronik posta listesinden çıkmak için sizinle paylaşılan elektronik postadaki linki tıklamanız, SMS listesinden çıkmak için ise size iletilen SMS’teki yönlendirmeleri uygulamanız yeterlidir. Yukarıdaki yönlendirmeleri uyguladığınız takdirde markamız ve kampanyalarımız ile ilgili iletiler tercih etmediğiniz kanallardan tarafınız ile paylaşılmayacaktır.

Neden Victoria's Secret® hesabına ihtiyacım var?

Sipariş verebilmek için Victoria’s Secret hesabınız olması gerekmiyor, dilersiniz siparişlerinizi misafir olarak da oluşturabilirsiniz. Sadece “Üye Olmadan devam et” seçeneğine tıklayın; siparişinizi oluşturabilmemiz için gerekli olan temel detayları girmeniz yeterlidir. Ancak Victoria’s Secret hesabı oluşturmanız, alışverişinizi tamamlamak için geri geldiğinizde sizin için daha kolay olması anlamına gelmektedir. Sadece belirlediğiniz e-posta ve şifre ile birlikte giriş yapmanız gerekmektedir ve adresiniz gibi detaylarınız saklanmaktadır.

Hesabımı nasıl silebilirim?/Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Hesabınızı silmek için lütfen 0850 216 87 87 telefon numarasından arayarak bizimle iletişime geçin.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır. Sayfa Sonu

SİPARİŞLER
Telefonla sipariş verebilir miyim?

Siparişlerinizi sadece internet sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Telefon kanalıyla sipariş verme uygulamamız bulunmamaktadır.

Siparişimin başarıyla tamamlandığını nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizin tamamlandığından şu şekillerde emin olabilirsiniz:

- Ödeme onayını verdikten sonra karşınıza gelen ekranda siparişinizin onaylandığını ve sipariş numaranızı görebilirsiniz.
- E-posta adresinize gönderilen Sipariş Onay E-postasını görebilirsiniz.
- Siteye üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım > Siparişlerim” sayfası altında siparişinizin durumunu ve detaylarını görebilirsiniz.

Siparişimin onaylandığını belirten e-postayı neden almadım?

Konu ile ilgili olarak 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz veya talebinizi [email protected] adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Sitenize üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Alışveriş yapabilmek için Victoria's Secret® hesabınız olması gerekmiyor, dilersiniz siparişlerinizi misafir olarak da oluşturabilirsiniz.Sadece “misafir olarak devam et” seçeneğine tıklarak; siparişinizi oluşturabilmemiz için gerekli olan temel detayları girmeniz yeterlidir. Dilerseniz bültenlerimize üye olarak size özel kampanya ve promosyonlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Aradığım ürün stoklarınızda kalmamış gözüküyor ne yapabilirim?

Stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Aradığınız ürüne mağazalarımızdan da ulaşabilirsiniz. Size en yakın Victoria's Secret mağazasına websitemizdeki Mağazalarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kullanım koşulları ve şartlarınızı nerede bulabilirim?

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İşlem Rehberi bölümünde bulabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Ürün siparişi verilirken, ürün(ler)e ait bilgiler (özellikleri,ürün kodu, fiyatı vb.) ürün sayfasında yer alır. Sipariş sepetinin (Sepetim) onaylanması aşamasında Sipariş Özeti (Ürün bilgisi, ürün adedi, fiyatı ve kargo ücreti) görüntülendikten sonra Siparişi Tamamla butonuna tıklanır. Teslimat adresi (posta kodu, adres ve telefon vb.) ile ilgili alanlar doldurulduktan sonra, ödeme bilgileri kısmında ödeme seçenekleri seçilir ve kart bilgileri girilir. Bu aşamada satın alma özeti kullanıcı tarafından görüntülenerek ön bilgilendirme formu ve mesafeli satışlar sözleşmesi alanları okunduktan sonra onaylanır. Daha sonra e-posta adresinize siparişiniz ve ödeme bilgilerinizin onaylandığına dair bir e-posta gönderilir. Bu e-postanın içerisinde sipariş bilgileri (ürün kodu, ürün adedi, mesafeli satış sözleşmesi vb.) ve gerekiyorsa e-fatura linki yer alır.

Neden mağazalarınız ile internet arasında bazen farklı kampanyalar oluyor?

Mağazalarımız ve internet sitemizden yapılan alışverişler iki farklı satış kanalı olup, www.victoriassecret.com.tr 'de sunulan kampanyalar ve promosyonlar mağaza ile bazen farklılık gösterebilmektedir. Kampanyaları kaçırmamak için Ticari İleti Onayı vererek, Victoria’s Secret'tan gönderilen e-posta/SMS’leri takip edebilir veya sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Siparişimi verdikten sonra teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişlerin teslimat adresi değişimi, ürünleriniz kargo şirketine teslim edilmemiş ise gerçekleştirilebilir. Talebinizi 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak iletebilirsiniz.
 

Kargonuz, sipariş esnasında girdiğiniz adrese teslim edilmektedir ve bu adres sonradan değiştirilemez. Adresinizi girerken hatalı girdiyseniz küçük düzeltmeler için 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz, fakat farklı bir adrese teslimat talebiniz kabul edilememektedir.

Siparişleri birleştirebiliyor muyum?

Sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır. Dilerseniz önceki siparişlerinizi iptal edebilir ve siparişlerinizi topluca oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ
Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir.Siparişinizi iptal talebiniz ile ilgili olarak 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler kargoya verildikten sonra siparişi iptal etmem mümkün mü?

Siparişinizin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildiyse, ürünleri teslim aldıktan sonra tarafımıza iade talebiyle göndermeniz gerekmektedir.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Siparişimde nasıl değişiklik yapabilirim?

Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra siparişinizin içerisinde değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş değişiklik talebinizle ilgili olarak 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal ettirebilirsiniz. Ürünlerinizin kargoya teslim edilmemiş olması durumunda, değişiklik talebiniz üzerine siparişinizin tamamı iptal edilir.

Ancak siparişiniz kargoya teslim edildiyse, ürünleri teslim aldıktan sonra tarafımıza iade talebiyle göndermeniz gerekmektedir.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi İade Şartları bölümünde bulabilirsiniz.

Sepetimdeki ürünleri değiştirebilir miyim?

Sepetinizdeki ürünlerde değişiklik yapabilirsiniz, ancak satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra siparişinizin içerisinde değişiklik yapılamamaktadır.

Sipariş iptallerinde kargo bedelini geri alabilir miyim?

Siparişinizin iptal edilmesi halinde, kargo bedeli tarafınıza iade edilecektir.

ÖDEME
Ödemem neden reddedildi?

Ödemelerinizin reddedilmesinin başlıca sebepleri şunlardır: Kredi kartı/banka kartı bilgilerinin yanlış girilmesi, kredi/banka kartı limitinin yetersiz olması, vb. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bankanızla iletişime geçebilirsiniz

Alışverişlerimde hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

Ödeme seçenekleri olarak kredi kartı ve banka kartı kullanabilir ve alışverişlerinizi tercih etmiş olduğunuz ödeme şekliyle tamamlayabilirsiniz

Havale ve EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Havale ve EFT ile ödeme yapılamamaktadır.

Siparişim alındığında ödeme bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra ödeme bilgileri değiştirilememektedir.

Promosyon kodu kullanım kuralları nelerdir?

www.victoriassecret.com.tr sitesinde kullanılmak üzere müşterilere promosyon kodu verilerek sunulan kampanya ve teklifler sadece online alışverişlerde kullanılabilir. Promosyon kodu iletisinde paylaşılan kampanya kullanım koşulları ve geçerlilik tarihi esas olmakla birlikte aksi belirtilmedikçe farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Promosyon kodları sistem tarafından kişiye özel ve anlık olarak oluşturulmakta ve yenisi verilememektedir. Bu nedenle bu kodların alıcı tarafından kaydedilmesi/saklanması gerekmektedir. Her bir promosyon kodu tek seferde yapılacak alışverişlerde sadece 1(bir) kez kullanılabilir. Promosyon kodu kullanılarak oluşturulan siparişlerin iptal veya iadesinde promosyon kodu kullanılmış sayılır, aynı kod tekrar kullanılamaz / yeniden tanımlaması yapılamaz. Promosyon kodu nakte çevrilemez ve para iadesi yapılmaz. Promosyon kodları Victoria's Secret mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

Promosyon kodunu nereye eklerim?

Promosyon kodunuz varsa, sepet sayfasında sağ tarafta yer alan “Promosyon Kodu” kutucuğunun içine girebilirsiniz. Kodunuzu eksiksiz ve büyük - küçük harflere dikkat ederek girdiğinizden emin olunuz. Kodu girdikten sonra “Ekle” butonuna basarak kullanmış olursunuz.

Promosyon kodlarının çalışmamasının en yaygın sebepleri şunlardır: kullanım tarihinin geçmiş olması, sepetteki ürünlerde geçerli olmaması, sepette başka bir promosyonlu ürün olması, belirlenen sipariş limitine ulaşılmamış olması veya kodun eksik/yanlış girilmiş olması (Promosyon kodunu uygularken büyük-küçük harflere dikkat ederek girdiğinizden emin olunuz)

İki promosyon kodunu birlikte kullanabilir miyim?

Kampanya, promosyon, ödül, puan, hediye çeki, indirim kodu vb. birleştirilerek kullanılamaz.

Promosyon kodumun siparişime uygulandığını nasıl bilebilirim?

Alışverişinizi tamamlamadan önce kodunuzu ilgili ekrana girmenizin ardından toplam sepet tutarınızda promosyon değişikliği uygulanarak ekranınızda görünecektir

Promosyon kodum neden çalışmıyor?

Promosyon kodları tek kullanımlıktır. Lütfen kullanmaya ve ödeme yapmaya hazır olduğunuzdan emin oluncaya kadar kodunuzu kullanmayınız.

Promosyon kodlarının çalışmamasının en yaygın sebepleri şunlardır: kullanım tarihinin geçmiş olması, sepetteki ürünlerde geçerli olmaması, sepette başka bir promosyonlu ürün olması, belirlenen sipariş limitine ulaşılmamış olması veya kodun eksik/yanlış girilmiş olması (Promosyon kodunu uygularken büyük-küçük harflere dikkat ederek girdiğinizden emin olunuz)

Konu ile ilgili olarak 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz veya talebinizi [email protected] adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Promosyon kodunu kullandığımda indirimin satın aldığım tüm ürünlere uygulanmamasının sebebi nedir?

Sunmuş olduğumuz promosyonlar belirli hüküm ve koşullara tabidir ve bu hüküm ve koşulların bir parçası olarak kod herhangi başka kampanya veya promosyon koduyla ile birlikte geçerli olmayabilir. Eğer promosyonu doğru olmayan bir şekilde uyguladığımızı düşünüyorsanız 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz veya talebinizi [email protected] adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Promosyon kodum kayboldu?

Promosyon kodlarınızı mutlaka güvenli bir yere not etmenizi ve/veya promosyon kodu bulunan e-postalarınızı saklamanızı hatırlatırız. Size özel kodlarınızı kaybetmeniz durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kredi veya banka kartı bilgilerim kaydediliyor mu?

Üyelerimiz tarafından ödeme yapmak amacı ile verdikleri bilgiler kaydedilmemekte ve aracı finans kuruluşları hariç, 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil midir?

İnternet sitemizde belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.

Masterpass nedir?

Masterpass alışverişlerinizde ödemelerinizi Masterpass alışverişlerinizde ödemelerinizi güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan bir ödeme çözümüdür.

3D Secure nedir?

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması ve kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir ek güvenlik katmanıdır.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır.

Şirket adına fatura kestirebilir miyim?

E-fatura müşterisi iseniz talep edilen bilgileri girmeniz durumunda şirket adına fatura kestirmeniz mümkündür.

Kurumsal toplu satın alma talebinde bulunabilir miyim?

Kurumsal toplu satın alma talepleriniz için bize [email protected] adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN TESLİMATI
Kargo ücretiniz nedir?

Anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimlerde kargo bedeli 9,90 TL’dir. 200 TL ve üzeri tek seferde yaptığınız alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bunun dışında ücretsiz kargo kampanyalarımızdan haberdar olmak için veri tabanımıza üye olarak E-bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Teslimat seçenekleriniz nelerdir?

Siparişleriniz kargo ile size ulaştırılmaktadır. Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimlerde kargo bedeli 9,90 TL’dir. 200 TL ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti alınmaz. Yurtiçi Kargo dağıtım ağı bilgisine aşağıdaki link ile ulaşabilirsiniz:
http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/en-yakin-sube.aspx Ancak Yurtiçi Kargo’nun bulunduğunuz yere dağıtımı olmadığı takdirde, siparişinizi Yurtiçi Kargo’nun size en yakın şubesinden teslim almanız gerekmektedir.

Kargomu /siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:
http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/kargom-nerede.aspx

Türkiye dışına teslimat yapıyor musunuz?

Yurtdışına ürün teslimatı yapılamamaktadır.

Siparişimi bir mağazaya teslim ettirebilir miyim?

Siparişleriniz mağazalarımıza teslim edilemez.

Siparişim ne zaman teslim edilecek?

Siparişlerinizin ödemesi onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde ürününüz hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir. Bundan sonraki süreçler ve kargonuzun teslimat süreleri ile ilgili detaylı bilgiye Yurtiçi Kargo’nun aşağıdaki linkinden ulaşabilirsiniz:
http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/kargom-nerede.aspx

Teslimat adresimi nasıl değiştirebilirim?

Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişlerin teslimat adresi değişimi, ürünleriniz kargo şirketine teslim edilmemiş ise gerçekleştirilebilir. Talebinizi 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak iletebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Tüm siparişleriniz için teslimat işlemlerimizde standart teslimat süresi geçerlidir. Ürünleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Kargo takibi için siparişinizi aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:
http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/kargom-nerede.aspx

Birden fazla adrese teslimat yaptırabilir miyim?

Her bir sipariş için tek bir adres tanımlanabilmektedir.

Siparişimin elime ulaşamadığı durumlarda ne yapabilirim?

Siparişlerinizi oluştururken sistemde girmiş olduğunuz adres teslimat adresi olarak kabul edilir ve teslimat sırasında teslimat adresinizde bulunmamanız durumunda, 444 99 99 numaralı telefondan Yurtiçi Kargo ile iletişime geçerek kargonuzun takibini yapmanız gerekmektedir.

Bulunduğum yerde kargo firması yoksa siparişimi nasıl teslim alacağım?

Siparişlerinizi ulaştıran Yurtiçi Kargo, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak köy, kırsal bölgeler ve karayoluyla ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce 444 99 99 numaralı telefondan Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleriyle iletişime geçip, adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz.

Paket hasarlı geldi. Teslim almalı mıyım?

Hasarlı gelen paketleri teslim almayıp, kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizle ilgili 0850 216 87 87 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz

GENEL BİLGİLENDİRMELER
Size nasıl e-posta yollayabilirim?

[email protected] adresimize e-postalarınızı yollayabilirsiniz.

Canlı chat hizmetiniz var mı?

Canlı chat hizmetimiz bulunmamaktadır.

Victoria's Secret’te çalışmak için nasıl başvuru yapabilirim?

Victoria's Secret’e iş başvurusunda bulunmak için, markamızın mevcut açık pozisyonlarına ilgili linkten (http://www.shaya.com.tr/tr/kariyer) başvuru yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Bayilik anlaşması ile yaşadığım şehirde Victoria's Secret mağazası açmak mümkün mü?

Shaya, bünyesindeki markaların Türkiye'deki işletme haklarına sahiptir. Markaların uluslararası stratejileri gereği, Türkiye'de mevcut ve açılacak olan tüm markaların mağazaları sadece Shaya tarafından açılabilmekte ve mağaza operasyonları Shaya tarafından yürütülmektedir. Bu nedenle, bayilik anlaşması ile herhangi bir şehirde Victoria's Secret mağazası açılması mümkün değildir

Victoria's Secret’teki deneyimimle ilgili geri bildirim vermek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Müşteri Hizmetleri ekibimizle 0850 216 87 87 no’lu telefondan ya da [email protected] e-posta adresinden irtibata geçebilirsiniz

Müşteri hizmetleri çağrı merkezinizin hizmet saatleri nedir ve sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

Çağrı Merkezimiz resmi tatiller hariç her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatlerin dışında gerçekleştirdiğiniz aramalar size en kısa zamanda geri dönüş yapabilmemiz için sesli kayıt sistemi tarafından kaydediliyor olacaktır. Ayrıca [email protected] e-posta adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Kampanya ve fırsatlarınızdan haberdar olmak için ne yapmam gerekiyor?

Internet sitemizde anasayfada bulunan “Yenilik ve fırsatlardan haberdar ol” alanına e-posta bilginizi girerek bülten gönderim listemize üye olabilirsiniz.

Eğer Internet sitemize üye iseniz, üyelik bilgilerinizle giriş yaparak “Hesabım > Üyelik Bilgilerim” bölümüne ulaştığınızda ilgili alanları doldurarak da bültenlerimize kayıt olabilirsiniz.

Facebook sayfanız var mı?
Facebook Victoria’s Secret (www.facebook.com/victoriassecretturkey) ve Victoria’s Secret PINK (www.facebook.com/vspinkturkey) sayfalarımızdan bizi takip edebilir, yeni çıkan ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Twitter sayfanız var mı?

Twitter Victoria's Secret sayfası bulunmamaktadır.

Instagram sayfanız var mı?

Instagram Victoria’s Secret (www.facebook.com/victoriassecretturkey) ve Victoria’s Secret PINK (www.facebook.com/vspinkturkey)) sayfalarımızdan bizi takip edebilir, yeni çıkan ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YouTube kanalınız var mı?

YouTube kanalımıza (www.youtube.com/c/VictoriasSecretTürkiye) abone olup, yeni koleksiyonlar ve marka haberleriyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz

Çerez nedir?

Çerezler, ziyaret ettiğiniz siteler tarafında bilgisayarınıza kaydedilen ve sizin bir sonraki ziyaretinzde sitenin sizi ve tercihlerinizi hatırlamasına olanak veren küçük ve zararsız metin dosyalarıdır. www.victoriassecret.com.tr sitesinde de çerezler bu amaçlarla kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

Çerez politikanız nedir?

Çerez politikamızla ilgili olarak “Çerez Politikası” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Websitenizde neden iç giyim ürünlerinin satışı yok?

İç giyim ürünlerimizin online satışı henüz bulunmamaktadır. Bu ürünlere mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Size en yakın mağazaya Mağazalarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.

Websitenizde neden Victoria’s Secret PINK ürünlerinin satışı yok?

Victoria’s Secret PINK ürünlerimizin online satışı henüz bulunmamaktadır. Bu ürünlere mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Size en yakın mağazaya Mağazalarımız bölümünden ulaşabilirsiniz

MAĞAZALAR
Mağaza açılış saatlerini nasıl öğrenebilirim?

Size en yakın mağaza açılış saatlerine websitemizdeki Mağazalarımız bölümünden ulaşabilirsiniz

Bana en yakın mağaza nerede?

Size en yakın Victoria's Secret mağazasına websitemizdeki Mağazalarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez uygulaması vardır, toplanan kişisel verileriniz KVKK & GİZLİLİK VE GÜVENLİK açıklamamızda belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.