İade Şartları Hakkında Bilgilendirme

Satın almış olduğunuz ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde aşağıdaki şartlara uygun olması halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz:

İadeyle ilgili sorularınız için 0850 216 87 87 numaralı Victoria’s Secret Müşteri Hizmetleri hattını arayabilir veya [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle destek alabilirsiniz.

 1. . Victoriassecret.com.tr üzerinden kolay iade seçeneği ile iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri seçerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Ürünlerinizi sizinle paylaşılan iade kodu ile 7 gün içerisinde Sürat Kargo şubesine veya seçmiş olduğunuz mağazamıza teslim etmeniz gerekmektedir. İade Kodunuzu ürünlere ait kutunun üzerine kargo yetkilisi veya mağaza görevlisi tarafından kolayca görünecek, okunacak ve silinmeyecek şekilde yazmanızı rica ederiz.

  Sürat Kargo İletişim Numarası: 0850 202 02 02

 2. Anlaşmalı kargo firmaları dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmayacaktır.
 3. Ürünün iade edilmesi halinde, cayma hakkına ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı andan itibaren otuz (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilecektir. Ücret iadenizi banka referans numaranız ile bankanız üzerinden takip edebilirsiniz. Kampanya sebebiyle kargo bedelini ödemediğiniz durumlarda, kampanya konusu siparişin iptali halinde Victoria's Secret, kargo bedelini toplam satış tutarından mahsup etme hakkına sahiptir.
 4. Aynı siparişe konu tüm ürünlerin iade edilmesi halinde, kargo bedeli tarafınıza iade edilecektir.
 5. Siparişinizde yer alan orijinal paket, kutu ve ambalajların (örneğin parfüm, hediye setleri vb.) hasar görmüş olması, size iletilen aksesuarların tümünün eksiksiz olarak gönderilmemiş olması ve siparişinizde yer alan ürünlerin kullanılmış, tekrar satılabilirliği bozulmuş olması, iade gönderisinin kendi özel kutusunda gönderilmemesi hallerinde iade kabul edilmemektedir.
 6. Aşağıdaki Ürünlere ilişkin olarak, kullanılmamış olsa dahi, kanunen cayma hakkı bulunmamaktadır:
  1. Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Victoria's Secret'ın kontrolünde olmayan ürün veya hizmetler,
  2. Müşterinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler (hediye paketi gibi üzerinde değişiklik/ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler),
  3. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, parfüm, vücut spreyi, vücut kremi, vücut yağı, vücut losyonu, külot, silikon sütyenler, korseler, bodysuit, teddy, babydoll,  tüm alt-üst iç giyim setleri , ruj ve yüz maskeleri, peeling, scrub vb. ürünler,
  4. Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
  5. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce müşterinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler,
 7. Yalnızca kullanılmamış ve içinde hijyen bandı bulunan bikini altları ve mayolarda, ambalajı hasar görmemiş ve eksiksiz olarak iletilen, tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerde iade yapılabilmektedir.
 8. Eğer ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.; aksi halde ürün iade alınamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden “Kolay İade Talebi” oluşturulmalı ve iade faturasıyla beraber Sürat Kargo şubesine veya seçmiş olduğunuz mağazaya teslim edilmelidir.
 9. Çoklu satın alımlara yönelik promosyonlu veya kampanyalı ürünlerde parçalı iade kabul edilmemektedir. İade durumunda tüm kampanyalı ürünlerin toplu olarak iadesi gerekmektedir