Tenis Eteği Modelleri

Tenis Eteği

Spor yapmak hem sağlığı olumlu etkiliyor hem de daha estetik bir vücuda sahip olunmasını mümkün kılıyor. Spor dalları arasında bulunan tenis, kadınların hobi ve sağlık amaçlı yaptığı seçeneklerden biri oluyor. Bu sporu idame ettirirken ise birtakım giysilere ihtiyaç duyuluyor. Kadın tenis eteği bu giysilerden biri olup, tenis oynamak için özel olarak tasarlanmış bir kıyafet oluyor. Genellikle rahat ve esnek kumaştan elde edilerek hareket özgürlüğü sağlayacak şekilde kesiliyor. Tenis etek modelleri, tenis kortuna özgü bir görünüm sağlamak için kısa ve hafif tasarımı içeriyor. Aynı zamanda tenis oyuncularının performansını artırmak için tasarlanıyor. Kumaşları ter emici özelliklere sahip ve esnekliği arttıran teknolojilerle donatıldığı için yüksek konfor sunuyor. Bu sayede, oyuncuların hareket kabiliyeti artıyor ve oyuncuların rahat etmelerini sağlanıyor.

Tenis etek çeşitleri klasik bir tarzda tasarlanıyor. Beyaz ve siyah renkleri en fazla tercih edilen seçenekler olduğundan standart hal almış. Ancak günümüzde renkli, desenli ve farklı kesimlerde tenis etekleri de bulunuyor. Üzerine giyilen sporcu sütyenleri ile son derece modern ve fresh bir görünüm elde edilebiliyor. Bazı oyuncular, eteklerini daha rahat hissetmek için tayt gibi alt parçalarla kombinliyor. Kadın tenis etek modelleri sadece performans amaçlı değil aynı zamanda moda amaçlı da kullanılıyor. Bu kıyafet parçası, tenis oyuncuları dışında da pek çok kadın tarafından tercih ediliyor. Bu sayede de farklı stil ve kombinlerde kullanılıyor. Siz de tüm kadın tenis eteği modellerine göz gezdirerek sporsal faaliyetlerinizi daha güçlü ve estetik kılabilirsiniz.

Şık ve Rahat Kadın Tenis Eteği Modelleri

Kadın tenis eteği çeşitleri tenis oyuncuları tarafından rahatlık, estetik görünüm ve hareket özgürlüğü sağlaması amacıyla sıklıkla tercih ediliyor. Ancak son yıllarda, tenis etekleri sadece tenis oynamak için değil, günlük kullanım için kullanılıyor. Bu sebeple pek çok moda markası farklı tarz, tasarım ve renklerde kadın tenis eteği modelleri sunuyor. Hem şık hem konforlu hem de rahat kadın tenis eteği modelleri arasında en popüler olanları, mini etekler, midi etekler ve plise etekler oluyor. Mini etek çeşitleri daha genç bir görünüm için ideal olmakla beraber kısa boylu kadınlara hitap ediyor. Midi etek tasarımları ise birbirinden güzel renk ve tasarım alternatifleriyle daha uzun bir görünüm için ideal. Ayrıca bu ürünler hem kısa hem de uzun boylu kadınlar tarafından giyilebiliyor.

Plise etek çeşitleri ise retro bir tarza sahip. Yediden yetmişe her tarza ve yaş grubuna hitap ediyor. Ürünler yalnızca model olarak değil, kumaş cinsi olarak da birbirinden ayrılıyor. Tenis eteklerinde kullanılan materyaller arasında pamuklu kumaşlar, polyester ve naylon bulunuyor. Bu malzemeler hafif ve nem emici özellikleri ile öne çıkıyor. Aynı zamanda çoğu tenis eteği elastik bir bel bandına sahip. Bu sayede de giyen bireyin rahat bir şekilde hareket etmesine olanak tanıyor. Tasarımlar, renkler ve desenler konusunda da seçenekler oldukça geniş oluyor. Klasik beyaz tenis etekleri, her zaman trend olacak bir alternatif olarak kalırken, farklı renklerde ve desenlerde etekler de bulunuyor. Örneğin, çizgili, puantiyeli veya çiçekli etekler gibi farklı desenlerde etek tasarımları yer alıyor. Üzerine giyilen uygun sütyen modelleri ile baştan aşağıya uyumlu olunabiliyor.

Kadın Tenis Tutkunları için Tenis Eteği Çeşitleri

Kadın tenis tutkunları için tasarlanan tenis eteği modelleri hem renk hem desen hem de tasarım açısından birbirinden ayrılıyor. Bununla da kalmıyor, dört mevsime uygun olabilmek için farklı kumaşlardan elde edilebiliyor. Tenis oyununda rahatlık ve özgürlük hissi veren bu kıyafet parçası tenis tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor. Tenis etekleri, tenis oynarken hareket kabiliyetini artırmak için özel olarak tasarlansa da stil sahibi bir görünüm de sunuyor. Tenis etek çeşitleri genelde mini veya midi boyda olmakla beraber hafif ve esnek bir malzemeden yapılıyor. Bu malzeme, rahatlık ve hareket kabiliyeti sağlamak için tenis oynarken hem terlemeye hem de neme karşı dayanıklılık gösteriyor. Aynı zamanda tenis etekleri, yanlarda veya arka kısımda yırtmaçlar içeriyor. Böylece hareket etmek daha kolay hale geliyor.

Tenis etek çeşitleri farklı tasarım, detay ve renklerde üretiliyor. Bazı modeller, bir pantolon altına giyilebilen iç kısmı olan rahat bir tasarıma sahip oluyor. Kimisi ise klasik stilde, tek renkli veya desenli olarak tasarlanıyor. Tenis eteklerinin farklı stilleri arasında pileli etekler, düz etekler, skortlar ve kısa etekler yer alıyor. Pileli etek çeşitleri kadınsı bir görünüm sunmakla beraber tenis oynarken hava akışını artırıyor. Düz etekler ise daha minimalist bir stil sunuyor. Bununla beraber ürün birçok farklı renkte bulunuyor. Skortlar ise bir etek görünümüne sahip olsa da iç kısımda bir şort bulunduran bir tasarımlar oluyorlar. Kısa etekler ise daha cesur görünüm sunuyor. Bu etekler özellikle sıcak havalarda tercih ediliyor.

Her Mevsime Uygun Tenis Etekleri

Tenis etek çeşitleri, tenisçilerin rahat hareket edebilmeleri için özel olarak tasarlanıyor. Bu ürünlerin her mevsime uygun seçenekleri bulunuyor. İster yaz ister kış ister sonbahar aylarında tenis sporu yapmayı amaçlayın, mevsime uygun tenis etekleri sizinle birlikte oluyor. Örneğin, yaz aylarında giyilebilecek en popüler tenis etekleri mini etekler oluyor. Bu etekler hafif ve nefes alabilen kumaşlardan elde edilerek sıcak havalarda serin kalmayı mümkün kılıyor. Mini etekler ise düz renklerde veya desenli olarak sunuluyor. Bu eteklerin yanı sıra, şort etekler de yaz aylarında popüler seçenekler. Şort etekler, mini eteklere kıyasla daha konforlu oluyor. Genellikle elastik bele sahip oldukları için hareket etmeyi kolaylaştırıyor.

Sonbahar aylarında, hava soğumaya başladığında daha uzun ve hafif kalın kumaşta tenis etekleri giymek daha uygun oluyor. Midi etek çeşitleri diz hizasında olup, sıcaklık değişimlerine uyum sağlamak için uygun bir alternatif. Genelde koyu renklerde üretilen bu ürünler sonbaharın en iç açıcı renklerini içerebiliyor. Kalın kumaşlardan yapılan bu ürünler bireyleri sıcak tutmayı başarıyor. Aynı zamanda sonbahar aylarında, etekleri tayt veya çoraplarla giymek de yaygın görülüyor. Tenis eteklerini kış aylarında da kullanmak mümkün oluyor. Çünkü bu aylarda daha kalın kumaşlar ve uzun etekler tercih ediliyor. Maksi etek modelleri de bireyi soğuktan koruma görevi üstleniyor. Bu eteklere ve jartiyer seçeneklerine göz gezdirerek keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Tenis Eteğinin Sahip Olması Gereken Özellikler

Tenis eteği çeşitleri tenis oynarken konfor sağlayarak erformansı artırmayı başarıyor. Bu sebeple, bir tenis eteğinin sahip olması gereken bazı özellikler bulunuyor. Tenis eteğinin hareket serbestliğine izin vermesi için esnek malzemelerden elde edilmesi gerekiyor. Bu sayede oyuncu, topa vururken ve hareket ederken herhangi bir kısıtlama yaşamadan oyununu sürdürebiliyor. Bunun dışında tenis, yoğun bir fiziksel aktivite olduğundan oyuncuların terlemesine neden oluyor. Bu sebeple tenis eteğinin de teri vücuttan uzaklaştıran ve kuru kalmasını sağlayan bir kumaştan yapılmış olması gerekiyor. Bu, oyuncunun rahatlığını artırmakla beraber performansını en üst seviyede tutmasına yardımcı oluyor.

Tenis eteğinin mutlaka hafif olması gerekiyor. Bu da oyuncunun hareketlerini kısıtlamamakla beraber kadınların yüksek performans sergilemesine olanak tanıyor. Aynı zamanda hafif bir etek daha rahat hissettiriyor. Öte yandan oyuncunun maç boyunca enerjisini korumasına olanak tanıyor. Tenis eteği çeşitlerinin ideal uzunlukta olması da mühim detay oluyor. Çok kısa bir etek, hareketleri kısıtlayabilirken çok uzun bir etek de oyuncunun rahatlığını bozabiliyor. Genelde tenis eteği çeşitleri dizin hemen üzerinde veya biraz üstünde olduğundan yüksek konfor sunuyor. Satın alınacak tenis eteğinin yıkama ve aşınmaya karşı dayanıklı olması da önemli. Dayanıklı malzemeler eteğin uzun ömürlü olmasını ve oyuncunun birkaç sezon boyunca kullanabilmesini sağlıyor. Tenis eteği üzerine giyilen desteksiz sütyen alternatifleri de son derece konforlu olunmasını mümkün kılıyor. O sebeple etekle beraber giyilen diğer parçalara da dikkat edilmesi gerekiyor.

Tenis Eteği Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tenis eteği, kadınların tenis oyununu hem konforlu hem de şık oynayabilmesi için çeşitli tasarımları içeriyor. Tenis eteği seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli faktörler bulunuyor. Öncelikle tenis eteği seçerken, ter emiciliği olan ve hava alabilen bir kumaş tercih edilmesi önemli. Kumaşın esnekliği oldukça mühim bir detay oluyor. Çünkü tenis oynarken hareket etmek için rahat bir kıyafet gerekli oluyor. Polyester ve spandex gibi malzemeler tercih edilmesi tavsiye ediliyor. Tenis eteği satın alırken uzunluğu doğru seçmek oyun boyunca konforlu olunmasın katkı sağlıyor. Çok kısa bir etek rahatsızlık yaratabilirken, çok uzun bir etek hareketleri kısıtlayabiliyor.

Tenis eteğinin boyunun tenis topunun rahatça çıkarılmasına izin verecek ve oynamak için rahat bir hareket alanı sağlayacak bir boyutta olması önemli. Tenis eteğini seçerken, renk seçimine de dikkat etmek gerekiyor. Daha açık renkler, güneş ışığını yansıtıyor. Daha serin hissettirirken, daha koyu renkler daha fazla sıcaklık hissi verebiliyor. Aynı zamanda, ter ve leke gibi faktörler göz önünde bulundurulması da önem taşıyor. Tenis eteğindeki dikişlerin, hareketler sırasında rahatsızlık yaratmaması ve aşınmaya dayanıklı olması da önemli oluyor. İyi kalite de olan dikişler, eteğin daha dayanıklı olmasına yardımcı oluyor. Tenis etekleri arasından seçim yaparken konfor da önemli bir faktör oluyor. Eteğin, rahat bir elastik bel bandına sahip olması mühim. Aynı zamanda oyun esnasında terlemeyi önlemek için iç çamaşırı tercih edilebiliyor. Bu iç çamaşırları ve spordan sonra giyilecek pijama takımları da ideal şekilde seçildiğinde gün boyu konfor elde edilebiliyor.

Tenis Eteği Fiyatları

Tenis eteği çeşitleri, kadın tenis oyuncularının maç sırasında giydiği bir ürün olarak sıklıkla tercih ediliyor. Tenis etek kumaşları polyester, spandex veya naylon gibi hafif ve nefes alabilen malzemelerden elde ediliyor. Bu durum ise oyuncuların hareket kabiliyetini kısıtlamadan rahatça oynamalarını sağlıyor. Bunun dışında renkleri, detayları ve tasarımları her tarza yanıt verebilmek üzere çeşitli şekillerde üretiliyor. Tenis eteği fiyatları ise marka, malzeme kalitesi, tasarım ve işlevsellik gibi faktörlere göre değişiklik gösteriyor. Ünlü markalar, tenis oyuncuları arasında popüler olan bir marka oldukları için fiyatları daha yüksek oluyor. Bunun dışında malzeme kalitesi ve işlevsellik gibi faktörler de fiyatları etkiliyor. Örneğin, bir etekte yer alan özellikler, ter emicilik özelliği, hareket özgürlüğü, güneş ışınlarına karşı koruma gibi etkenler fiyat bandını belirliyor.

Markaların kadın tenis eteği için belirlediği fiyatlar marka ve malzeme kalitesine göre değişiyor. Daha düşük fiyatlı tenis etekleri, polyester gibi daha ucuz malzemelerden elde ediliyor. Daha yüksek fiyatlı etekler, spandex veya naylon gibi daha kaliteli malzemelerden üretiliyor. Yani her bütçeye ve kritere yanıt veren kadın tenis eteği modeli ile karşılaşmak mümkün oluyor.

Daha fazla göster
Daha az göster
799,00 TL KDV Dahil
1.349,00 TL KDV Dahil
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
1.499,00 TL KDV Dahil
799,00 TL KDV Dahil
1.349,00 TL KDV Dahil
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Gece Yarısı Laciverti
1.069,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
1.499,00 TL KDV Dahil
1.499,00 TL KDV Dahil
539,00 TL KDV Dahil
899,00 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Nantucket Kırmızısı