Sırt Çantaları

Küçük ve şık sırt çantaları ve okul sırt çantalarını hemen keşfet!

Her Yaşa Uygun Sırt Çantası Modelleri

Senin için üzerinde taşıdığın her parça değerli, özellikle çanta ve aksesuarlar! Çünkü hepsi senin seçimin ve hepsi seni, enerjini ve özgür ruhunu yansıtıyor. Bere, atkı, eldiven hatta saça takılan aksesuarlar seçiminde dahi üzerinde ne taşıdığına önem veriyorsan sırt çantaları,omuz çantaları gibi güçlü aksesuarlar da tarzını en iyi şekilde yansıtabilmeli.

Kadınlardan ve onların arzularından ilham alan Victoria’s Secret, PINK sırt çanta modelleri ile her kategoride özgür ruhlu kadınların enerjisine ayak uydurmayı başarıyor. Cüzdan ve portföyde olduğu gibi sırt çantası kategorisiyle de çok başarılı. Her stile uygun kolej ve lise sırt çantaları, suni deri sırt çantası, kumaş sırt çantası ve küçük sırt çantaları seni bekliyor.

En Çok Tercih Edilen Sırt Çantası Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Okula ya da spora gitmek, alışveriş yapmak, arkadaşlarla buluşmak, seyahate çıkmak ya da sadece küçük bir gezinti yapmak… Her durumda da yanımıza almamız gereken farklı sırt çantası modelleri var. Her ne sebeple olursa olsun elinize alıp dışarı çıktığınız sırt çantalar ihtiyaç duyduğunuz eşyaları taşımanın yanında stilinize de mükemmel bir uyum sağlamalı.

Dışarı çıktığında yanına hangi çantanı almalısın?

  • Okula giderken defter, kitap, kalem ve diğer okul eşyalarını taşımak için sırt çantası en iyi tercih olacaktır. Özellikle lise sırt çantası ve kolej sırt çantası modellerine mutlaka göz atmalısın.
  • Uzun bir seyahate çıkacaksan yanına büyük bir bavul alabilirsin. Fakat kısa süreli bir seyahat için daha seyahat el çantası, makyaj çantası ya da içerisinde laptop gözü olan kolej sırt çantası seçeneklerin arasında.
  • Alışverişe ya da arkadaşlarla gezmeye çıkacaksan kombinin ile uyumlu bir tercih yapmalısın. Klasik bir kıyafet için küçük sırt çantası tercih etmen gerekirken daha spor bir şıklık için kumaş sırt çantası gibi çanta modelleri daha uygun olacaktır.
  • Spor salonuna gideceksen aktivite sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyabileceğin her şeyi taşıyabileceğin kumaş sırt çantası ya da spor el çantasını yanına alabilirsin.
  • Kısa bir yürüyüş, köpeğini gezdirmek ya da markete gitmek için en iyi seçeneğin; cüzdan ve portföy, anahtarlık, kimlik ve telefon taşıyabileceğin küçük sırt çantası.

Kombinlerinize Eşlik Edecek Kullanışlı Sırt Çantalarını Nasıl Seçebilirsiniz ?

Farklı boylarda ve renklerda sırt çantalarına elbette ihtiyacın olacak. Gündelik giyiminle kombinleyebileceğin pembe sırt çantaları ve logolu sırt çantaları ile çanta dolabını çeşitlendirebilirsin. İpli büzgülü sırt çantaları ile gündüz spor şıklığı yakalarken, suni deri ve naylon sırt çantaları ile akşam yemeklere katılabilirsin. Her anında farklı sırt çantası modelleri ile kombinlerini renklendirmeye hazırsın! Sırt çantaların en çok kullandığın stiller ise tarzını yansıtan tasarımlara yönelmeli ve en sevdiğin stili favori renklerinle buluşturmalısın. Böylece dışarı çıktığında yanına ihtiyacın olacak kadarını almış olursun. Sadece cüzdanını, telefonunu ve anahtarlığını yanına almak yeterli ise suni deri küçük bir sırt çantası ihtiyacını karşılayabilecek iken gereksiz yere büyük ve ağır çantalar taşımana gerek yok. Yanına yedek kıyafet, defter ya da kitaplarını, belki de laptopunu alman gerekiyorsa laptop çantası yeterli olacaktır. Yanında taşımaktan keyif alacağın en güzel sırt çantaları için Victoria’s Secret PINK sırt çantası koleksiyonlarına bakmayı unutmamalısın.

Okulunuzu Eğlenceli Hale Getirecek Renkli Kolej ve Okul Sırt Çantaları

Gündelik hayatta zaten kullanmayı sevdiğin kumaş sırt çantan, okul döneminin başlaması ile birlikte vazgeçilmezin oluyor. Bu nedenle her an her yerde, seninle her ortama girecek olan okul çantası seçiminde özenlisin. Back to school dönemine en az senin kadar havalı ve bir o kadar da kullanışlı olan en güzel kolej sırt çantası modelleri ile başlamak istiyorsan Victoria’s Secret PINK okul sırt çantası modelleri kesinlikle doğru adres. Renkli kolej sırt çantası seçenekleri ile her zevke hitap eden okul çantası ve ondan farklı olarak daha fazla iç göze sahip olan laptop sırt çantası tasarım detayları ile dolabındaki en güzel çantaların olmaya aday. Dayanıklı kumaşı, dolgulu askıları, su şişesi için yan cepleri, laptop taşıma yeri ile uzun süre büyük bir keyifle yanında taşıyacağın favori aksesuarın olacaklar.

Enerjini yansıtacak, tempona en iyi şekilde uyum sağlayacak ve her an yanında olup tarzını yansıtacak en güzel çantalar için Victoria’s Secret PINK logo detaylı sırt çantaları ile tanış! .

Daha fazla göster
Daha az göster
5.850,00 TL KDV Dahil
6.250,00 TL KDV Dahil
5.850,00 TL KDV Dahil
3.799,00 TL KDV Dahil
5.299,00 TL KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Croc Colorblock
O/S