Dolgusuz ve Desteksiz Sütyenler

En sevdiğiniz stillerin dolgusuz hallerini bulabilirsiniz. Derin dekolteliden yarım kesime ya da braletlere kadar birçok desteksiz seçeneği şimdi keşfedin.

Victoria’s Secret Desteksiz/ Dolgusuz Sütyenler

Sütyenlerde alışılagelmiş ‘dolgu ile destek’ anlayışına yeni bir soluk getiren Victoria’s Secret, özgür ve cesur duruşunu perçinlemeyi arzu eden kadınların kalbini desteksiz sütyen tasarımları ile fethediyor. Kıvrımların doğal ve seksi görünümüne kavuşturmayı ürünlerinde konforu yaşatarak sağlayan Victoria’s Secret, sütyenlerde ped ilavesini ortadan kaldıran eşsiz modelleri ile her göğüs yapısının doğal bir seksiliğe bürünmesine yardımcı oluyor.

Pedli sütyenlerden hoşlanmayan veya ruhunu yansıtmadığını düşünen kadınlar için Victoria’s Secret Desteksiz/ Dolgusuz Sütyenler, sütyen deneyimini çok daha keyifli bir hale getirmeye hazır. Nasıl mı? Balenli, balensiz, dantelli, plunge yaka, bralet, demi gibi birçok harika seçeneği ile… Sütyen koleksiyonlarını keşfederek kendinize en uygun olan koleksiyonu bulmaya ne dersiniz?

Victoria’s Secret, her biri kadın ruhuna dokunan dolgusuz sütyen çeşitleri ile dolgu olmadan göğüs yapınızla muhteşem bir uyum sağlar. Size de hayal ettiğiniz kusursuz görünümün keyfini çıkarmak kalır.

Hayalini Kurduğunuz İdeal Desteksiz/Dolgusuz Sütyen ile Tanışın

Yanlış ürün seçimi nedeniyle birçok kadın, günlük hayatta sütyen kullanmayı rahatsız edici bulur. Oysa Victoria’s Secret göğüslerde arzu ettiğiniz o doğal dikliği ve rahatlığı en yeni teknolojileri ile tasarlanmış dolgusuz sütyen modelleri ile size sunuyor.

Farklı göğüs anatomilerine uygun çarpıcı modelleri, her kadının kendi göğüs yapısına göre en uygun tercihi yaparak stilini en iyi şekilde yansıtabileceği desteksiz sütyene ulaşmasına imkân veriyor. İster yarım kap kesim ister balkonet, ister tam toparlayıcı bir kesim… Sütyeniniz yaşattığı tam uyum ile kendinizi hem gece hem de gündüz özel ve kusursuz hissetmenizi sağlayabilir.

Victoria’s Secret, sütyendeki desteği bazen ekstra kumaş katmanı kimi zaman da balen desteği kullanarak gerçekleştirir. Yumuşak balen yapısı gündelik hayatta sizi zorlamaz, göğüsleri en doğru şekilde kavrayarak sütyeninizin adeta ikinci bir cilt hissi yaratmasını sağlar. Böylelikle ne kıyafet seçiminizde ne de hareketlerinizde kısıtlanmadan, her daim çekici ve özgür hissedersiniz!

Göğsü saran pürüzsüz kumaş yapısı, her biri özenle tasarlanmış çarpıcı dantel detaylar, ayarlanabilir yumuşak askılar ve en önemlisi push-up desteği olmadan kıvrımlarda yarattığı o muhteşem diklik… Hayalini kurduğunuz her detaya Desteksiz/ Dolgusuz Sütyen çeşitleri ile ulaşmak mümkün!

Tarz Yaratan Victoria’s Secret Desteksiz Sütyen Modelleri

Kendine yakışanı giyen, ne istediğini bilen özgür ve seksi ruhlu kadınların gönlünü çalacak desteksiz sütyen modelleri ile tarzınızı baştan yaratabilirsiniz.

Dilerseniz desteksiz dantelli sütyen modellerinde en çarpıcı tasarıma sahip Dream Angels Wicked Unlined Uplift ile sling teknolojisini keşfedin; balenin yan tarafına gizlenmiş ek parça yardımıyla sağladığı kusursuz dikliği gün boyunca ruhunuzda hissedeceksiniz. Kapların tamamında kullanılan dantel kaplamayı ve kirpik desenli dantel detaylarını kıyafetlerinizin dekoltesinde sergileyerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Dilerseniz tercihinizi balenli desteksiz sütyen tasarımlarından yana kullanın; Luxe Lingerie Fishnet Long Line Demi ile siyahın balık ağı görünümlü pırıltılı çekiciliğini yaşayın. Özel geceleriniz için Luxe Lingerie Strappy Demi ‘nin bantlı kapları ve meydan okuyan ayarlanabilir askıları ile cesur ve çekici bir tarz ya da Luxe Lingerie Floral Embroidery Demi ‘nin elde kesilmiş çiçekli dantel tül detayları ile göğüslerde estetik bir görünüm ve doğal bir diklik yakalayın.

Victoria’s Secret Dolgusuz Sütyen Modelleri ile Ekstra Konfor

Dolgusuz tasarımların sağladığı rahatlığı ve doğal seksiliği gün boyu hissetmek için dolabınızda yer açın.

Dolgusuz sütyen çeşitleri ile stil sahibi kadınlar için üretilmiş Luxe Lingerie Mesh Balconet ‘in ekstra konforuna kolaylıkla erişin, balkonet kesimin ve plunge yakanın seksiliğini deneyimleyin. Unlined Soft Wireless Lounge Bra ‘nın özgür tasarımını stilinize yansıtın veya Body By Victoria Unlined Lace Demi Bra ya da Dream Angels Unlined Mesh Full-Coverage Plunge Bra ile arzu ettiğiniz şık, seksi ve konforlu görünümü yakalayın, tercih sizin!

Kendini destekli sütyenlerin içerisinde yeterince rahat ve özgür hissetmeyen kadınların en seksi alternatifi olmaya aday Victoria’s Secret desteksiz/ dolgusuz sütyenler, gardırobunuzda yerini almaya hazır. Victoria’s Secret’ın eşsiz desteksiz sütyen tasarımları ile karşılaştığınızda modeller ile adeta bütünleşecek, içinizdeki tutkuyu ve cazibeyi yeniden keşfedeceksiniz.

Daha fazla göster
Daha az göster
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
T-Shirt Sütyenlerde 2 adet 3200 TL
Tatlı Şekerleme
2.150,00 TL KDV Dahil
3.000,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.000,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 105 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle