Tüm Uyku Giyim Ürünleri

En tatlı desenler ve en yumuşak kumaşlardan oluşan uyku giyimi ürünlerini keşfedin.

Victoria's Secret Tüm Uyku Giyimi

Yorucu bir günün ardından yeni bir güne en iyi şekilde başlamanın anahtarı kaliteli uykudur. Günün yaklaşık üçte birini uyuyarak geçiririz. Uyku vücudunuzun ve beynimizin yeniden yapılanmasını sağlayan, bağışıklık sisteminizi güçlendiren önemli bir ihtiyaçtır ve ertesi güne ne kadar mutlu ve ne kadar enerjik uyandığımız uyku kalitemizle ilişkilidir. Bu kadar önemli olan bu biyolojik sürecin kalitesi uyuduğumuz ortam ve üzerinde uyuduğumuz yatak kadar üzerimize giydiklerimizden de etkilenir. Bu nedenle uyku giyimi biz kadınlar için önemlidir.

Biz kadınları iyi tanıyan ve tüm ürünlerinde biz kadınların arzularından ilham alan Victoria’s Secret tüm uyku giyimi kategorilerinde de en iyisi.

Uyku Giyimi Tercihimizi Belirleyen Kriterler Neler Olmalıdır?

Her an nasıl göründüğüne önem veren bakımlı kadınlar için sadece dışarı çıktıkları ya da işe gittikleri zamanlarda değil uyurken giydikleri konusunda da özenli davranırlar. Elbette bedenimizi saran giysilerin kumaş kalitesi, tasarımı, vücudumuza uyumlu olması konforumuzu, dolayısıyla uyku kalitemizi doğrudan etkiler. Ancak üzerimizdekiler ile nasıl göründüğümüz de önemlidir.

Her ne kadar uyuduğumuzda kendimizde olmadığımızı düşünsek de kadın pijama, gecelik ya da sabahlığımızın içerisinde şık ve cazibeli görünmenin verdiği cesaret ve özgüvenin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple uyku giyimi tercihlerinde birçok kriteri aynı anda değerlendirmek gerekir:

  • Kesintisiz ve konforlu bir uyku için terletmeyen ve kaliteli kumaştan üretilmiş olmalıdır.
  • Kumaş içeriğinde sağlığı olumsuz etkileyecek zararlı kimyasallar barındırmamalıdır.
  • İster gecelik gibi tek parçadan ister pijama takımlarında olduğu gibi alt üst olmak üzere iki parçadan oluşsun her parçası bedeninizle doğal bir uyum yakalamalı.
  • Farklı pozisyonlarda uyuduğunuzda bedeninize ayak uyduracak kadar esneklik sağlamalı. Dizinizi yukarı çekip veya kollarınızı başınızın altına alıp uyuduğunuzda sizi kısıtlamamalı.
  • Tasarımı ve üzerindeki detayları ile tarzınızı yansıtmalı.

Üzerinizdeyken kendinizi göz alıcı ve cazibeli hissedeceğiniz bir pijama takımı ile huzur içinde uyuyup, müthiş bir özgüven ile uyanacağınız kesin…

Victoria’s Secret Uyku Giyimi Kategorileri ile En Tatlı Rüyaların İlham Kaynağı

Victoria’s Secret konfor ve göz alıcı şıklığı kusursuzca buluştuğu bütün uyku giyimi ürünlerinde arzuladığınız kriterleri size en iyi şekilde sunuyor.

  • Uyku giyiminin vazgeçilmezi pijama takımları … Pamuklu ya da saten kumaşın mükemmel Victoria’s Secret tasarımları ile buluşması ile ortaya çıkan uzun ve şortlu pijama takımları deliksiz uykuların adeta garantisi. Pamuklu kumaşı, önden düğmeli üst parçası ve çentik yakası ile Cotton Flannel Long PJ Set ya da parıltılı kumaşı ve dekoratif fitilli üst parçası ile Shimmer Flannel Long PJ Set uyku için mükemmel kadın pijama takımı tercihleri.
  • Konfor kadar seksi görünümün verdiği cazibe ile uykuya dalmayı sevenlerden misiniz? Öyleyse tercihiniz şortlu takımlar … Ön tarafı ve şort kısmı parlak saten kumaşla, kenarları narin dantellerle süslenmiş Satin Cami Set ya da göğüs kısmından aşağı doğru inen göz alıcı çiçekli dantel ve süper seksi şort kesimi ile Sheer Lace Cami & Short Set ve diğerleri… Her biri adeta kusursuz bir cazibenin uykuyla buluşması…
  • Uyku giyimi ve diğer tüm iç giyimi ürünlerinizin olmazsa olmaz tamamlayıcısı sabahlıklar ve kimonolar … Yumuşak ve pürüzsüz satenin ışıltısını dantel ilaveli ve volanlı kollar ile buluşturan Flounce Satin Robe ya da modal kumaşın yumuşacık dokunuşu tüm bedeninizi sarıp sarmalarken kol ve etek kenarlarındaki dantel detaylarının verdiği seksi görünüm ile ruhunuza dokunan Heavenly by Victoria Supersoft Modal Robe sabahlıklar… Görkemli sateni ve kollarındaki zarif çiçek dantelleri ile Lace Inset Kimono Robe… Her biri uyku rutininize renk katacak mükemmel seçenekler.
  • Uyku rutininde seksi görünümün verdiği cazibeyi her an hissetmek isteyen cesur kadınların tercihi elbette Victoria’s Secret gecelikler ve kombinezonlar oluyor. Tamamı çiçek dantellerden oluşan, derin V yakası ile göğüslere mükemmel bir görünüm kazandırırken çapraz sırt detayı ile göz alan V-neck Stretch Lace Slip veya satenin ışıltısını ve dantelin zarafetini buluşturan Satin&Lace Embellished Strap Slip sizi hayallerinizdeki cazibeli görünüme kavuşturan baştan çıkarıcı modellerimizden sadece bazıları…

Üzerinizdeyken hem bedeninize hem ruhunuza dokunacak Victoria’s Secret uyku giyimi seçenekleri… Kaliteli bir uykunun en güçlü kahramanlarının size katacaklarını mutlaka deneyimlemelisiniz.

Daha fazla göster
Daha az göster
3.650,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.000,00 TL KDV Dahil
3.000,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
2.850,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
4.350,00 TL KDV Dahil
5.600,00 TL KDV Dahil
4.600,00 TL KDV Dahil
6.500,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 146 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle