Üçgen Sütyen Modelleri

Rahat parçaları seviyorsanız rahatlık ve şıklığı birarada sunan braletler tam size göre.

Victoria’s Secret Bralet/ Dolgusuz Sütyen

Güzelliğin belli kalıplarla sınırlanamayacağını bilen kadınlar çekici olmanın sırrının kendini yansıtabilmekteki başarıyla paralel olduğunu biliyorlar. Bu nedenle tarzını ve kimliğini yansıtan gücün, üzerine giydiği kıyafetten çok daha derinlerde olduğunun farkındalar. Giysilerin altından göğüsleri saran ve hayallerindeki görünümü kazandıran bir sütyenin verdiği öz güven ve çekicilik ile üzerlerine giydikleri her şeyi cesurca taşıyabilirler.

Sütyen kategorisindeki gücü tüm dünyada bilinen Victoria’s Secret, kendine güvenen kadının görünüşünde bralet / dolgusuz sütyen stili ile de sihirli bir etki yaratmayı başarıyor.

Bralet Sütyen ile Ped Desteği Olmadan Kusursuzca Desteklenmiş Göğüsler

Standart kalıp ve modellerin dışına çıkıp tarzınızı doyasıya yansıtmak her kadının hayali. Victoria’s Secret ile göğüs tipiniz ya da bedeniniz ne olursa olsun tarzınızla bütünleşecek, size özel bir sütyen mutlaka var. Sütyende destek süngerleri olmadan, dolgusuz sütyen ile desteklenmiş ve toparlanmış göğüsler isteyenler için de…

Destek sağlamak için yenilenmiş sling teknolojisi ile elde edilen kusursuz kaplar, dik ve seksi göğüslere sahip olmanızı sağlar. Balenlerin yan tarafında gizlenmiş ek parçalar ped desteği olmadan push-up sütyen etkisi sağlayarak en çarpıcı destekli bralet tasarımlarının kaynağı olmayı başarır.

Özellikle kaplarında boşluk sorunu yaşayanların tercihi olan balenli bralet sütyenler, yuvarlak omuzları olan kadınlar için de mükemmel bir seçim. Ayrık göğüsleri doğal bir destek ile bir araya getirirken göğüslere verdiği kusursuz şekil ile yuvarlak omuzların görünümüne müthiş bir estetik kazandırır.

Victoria’s Secret Bralet Modelleri Hayal Ettiğinizden Çok Daha Fazlası

Tasarım özellikleri ve sling teknolojisi ile diğer sütyen stillerinde olduğu gibi bralet modeller de Victoria’s Secret adı altında ikonik, cesur ve tutkulu… Hem görünümünüze hem de ruhunuza dokunacak küçük bir destek ile yarattığı etki inanılmaz!

  • Balenli ve balensiz seçenekleri bulunan bralet sütyenler, balenli modellerinde yanlarda gizli destekler bulundurur. Gizli destekler sütyene kazandırdığı push-up etkisi ile göğüsleri yukarı doğru kaldırarak çekici bir görünüm sağlar.
  • Kaplar pedsiz ve genelde geniş yüzeylidir. Geniş yüzey ve geniş askılı modeller göğsü koltuk altından kavrayarak toparlar ve düzgün bir görünüm kazandırır. Plunge kap kesim ve ince merkezin verdiği derin ve seksi görünüm doğal bir cazibe kazanır. Yumuşacık pürüzsüz kumaş, ince tül ya da romantik dantellerle detaylandırılan tasarımların her biri hayalinizdeki göğüslerin verdiği güven ile tarzınızı tamamlayacak güçtedir.
  • Yumuşak, esnek ve kaymaz bantlarla pürüzsüz bir sadeliğin konforunu yaşarken, bantlardaki dantelli detaylar sizi cesurca tutkunun zirvesine taşıyabilir.
  • Kanca ve kopçalar daima fit bir görünüm ve kusursuz bir uyum için modele göre farklı kalınlık ve sıralı olarak tasarlanmıştır. Böylece bralet sütyen modellerinin her biri, değişken olan kadın vücudu ile daima en iyi uyumu sağlar.
  • Askılar modele göre tam ya da yarı ayarlanabilir özelliktedir. Farklı kullanım seçenekleri sunan askılar vücut yapınızla ve kombinlerinizle daima uyumludur.

Victoria’s Secret’ın Rüya Koleksiyonlarıyla Buluşan Bralet Sütyen Modelleri

Çiçekli dantel… İncecik tülün zarafeti… Hafif pırıltılı detaylar… Sadeliğin verdiği konfor… Victoria’s Secret her biri birbirinden özel, birbirinden rahat sütyen koleksiyonlarını dolgusuz sütyen stili ile buluşturup mükemmel tasarımlar yaratıyor.

Çekici ve romantik detayları ile dikkat çeken Dream Angels koleksiyonu, Unlined Full- covarege Plunge Bra ile dantelli bralet sütyen tarzını zirveye taşıyor. Yumuşak ve hafifçe esneyebilen dantel bantların verdiği rahatlık ve romantik görünüm ruhunuza dokunacak kadar tutkuludur.

Minimalist ve modern tarzıyla Heavenly By Victoria Lounge Unlined Scoop Bra : 360 derece esneme özelliğine sahip hafif ve esnek kumaşı ile bütün kıvrımlarınıza uyum sağlar… İçerisindeyken sütyen giydiğinizi unutacağınız bir deneyime hazır olun!

Varlığını teninizde hissettirmeyecek kadar yumuşak ve hafif olsa da Unlined Soft Wireless Lounge Bra derin dekoltesinin görünüşünüze kattığı çekicilik ve cesaret ile aslında kendisini her an hissettirir. Rahatlık sizin için olmazsa olmazsa mutlaka wireless sütyenlere göz atmalısınız!

Zarif bir V yaka, ince tül ile tasarlanmış kaplar, kafes detayı ve elbette Luxe Lingerie sütyen koleksiyonu dantelli bralet tasarımları… Oldukça modern çizgilere sahip olan Unlined Mesh Full-coverage Plunge Bra, destek veren balenleri ile göğüslerinize hayalinizdeki görünümü kazandırıyor.

Eşsiz Victoria’s Secret tasarımlarını yine aynı koleksiyonun külot modelleri ile tamamlayarak büyüleyici bir bralet sütyen takımı yapabilirsiniz. Hem evde hem dışarıda keyifle kullanacağınız braletler, vazgeçilmeziniz olacak. Tarzınızı yansıtan size özel bralet takımlar ile çekiciliğin verdiği özgüveni doyasıya yaşamayı en çok siz hak etmiyor musunuz?

Daha fazla göster
Daha az göster
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.150,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
T-Shirt Sütyenlerde 2 adet 3200 TL
En Saf Pembe
2.000,00 TL KDV Dahil
T-Shirt Sütyenlerde 2 adet 3200 TL
Cesur Mor
1.450,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
T-Shirt Sütyenlerde 2 adet 3200 TL
Orta Kırçıllı Gri
2.150,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil