Push Up / Destekli Sütyenler

Farklı destek seviyelerine göre straplez sütyenden dekolteli alternatiflere kadar birçok farklı seçenekle sizin için en doğru destekli sütyeni keşfedin. Mükemmel uyum için, bedeninize göre filtrelemeyi unutmayın.

Victoria's Secret Push- Up Destekli Sütyenler

Kadın olmak, bunu tüm benliğinizle hissetmek ve hissettirmek siz kendine güvenen kadınlar için vazgeçemeyeceğiniz bir ayrıcalık. Victoria's Secret ile bu ayrıcalığı bedeninizden başlayıp ruhunuzun en derinliklerine kadar hissedebilirsiniz. Karakterinizi bedeninizle bütünleştirmek, kimliğimizi cesurca ortaya koymak için göğüslerinize sadece ihtiyacı olan değil push up sütyen ile sizin de istediğiniz görünümü vermelisiniz.

Derin bir dekolte ve dik göğüsler ile muhteşem seksi bir görünüm ya da zarifçe içeri doğru yükselmiş doğal görünümünü koruyan bir diklik… Belki bunların yanında biraz beden büyütme... Victoria's Secret push up destekli sütyen modelleri ile göğüslerinize kusursuz bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Hayalinizdeki Göğüslere Destekli Sütyen ile Sahip Olabilirsiniz!

Her kadın özeldir ve bunu sadece karakteri, giysileri, çanta ve aksesuarları ya da ikonik kokusu ile değil bedeni ile de hissetmek, hissettirmek ister. Bir kadın kıyafetlerin altından desteklenmiş ve görünümü eşitlenmiş kusursuz göğüslerden başka daha ne ile kendine hayran olabilir ki!

Victoria’s Secret Push-Up Destekli sütyenlerle istediğiniz görünüme ve de istediğiniz orandaki desteğe ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı kumaş ve tasarımlarla size en uygun destekli sütyeni keşfetmeye hazır mısınız?

Victoria’s Secret’ı sütyen uzmanı yapan teknolojilerin push-up stili ile buluştuğu her biri birbirinden özel olan ürünler; sütyen kaplarında boşluk kalan ve göğüsleri birbirinden ayrı olan kadınlara dekolteli bir yaka, yukarıya doğru desteklenmiş ve doğal bir görünüm verir. Cesur, seksi ve doğal… Göğüs biçiminiz ya da göğüs bedeniniz her ne olursa olsun, kişiye özel sütyen modelleri ile arzuladığınız görünüme kolayca sahip olursunuz.

Push Up Stili ile Buluşan Koleksiyonlarımıza Dolabınızda Yer Açın!

Göğüslerinizde istediğiniz desteği ve dikliği hem özel günlerde hem gündelik hayatta aynı rahatlık ve doğallıkla sahip olabileceğiniz push up stilini Victoria’s Secret’ın ikonik koleksiyonları ile buluşturan size özel kusursuz ürün seçenekleri…

Göğsü daha az kaplayan, derin dekolte kıyafetlerin altından görünmeyen ve 1 kap büyüten süper seksi bir sütyene mi ihtiyacınız var? Öyleyse Very Sexy koleksiyonuna ait Lace Ring Hardware Push-Up Bra ile hayal edebileceğiniz en seksi göğüs dekoltesini yaratabilirsiniz.

Aradığınız şey gece ve gündüz kullanıma uygun, ikinci cildinizmiş gibi hissettiren pürüzsüz lazer kesim bantlar ile kıyafetlerin altından kesinlikle görünmeyen, giy çık bir sütyen mi? Süper pürüzsüz plunge yaka ve düşük merkez noktasında yer alan altın rengi “V” detayını kıyafetlerin altından zarifçe göstermekten asla çekinmeyeceğiniz Push-Up Plunge Bra ile daima seksi görünebilirsiniz.

Cesur olanı tercih edenlerin vazgeçemediği, en yoğun destekli Bombshell koleksiyonu… Kaplarda göğsü 2 beden büyüten çift destek ile göğsü daha dolgun gösteren ombshell Add- 2-cups Shine Strap Push-up Bra Banında kum saati görünümü verir. Düşük merkez noktası ise göğüsleri içeri doğru iterek dikleştirir ve seksi bir görünüm kazandırır.

Seksi, İkonik ve Konforlu… Eşsiz Detaylarıyla Destekli Sütyen Modelleri

Victoria’s Secret push up sütyen modelleri derin merkez noktası, dantel detayları ve göğsü dikleştiren farklı destek seviyeleri ile hiç şüphesiz mükemmel seksi. Fakat seksi olduğu kadar konforlu olması, küçük detayları ile özel olması da markaya ait ürünlerin en önemli özellikleri.

  • Kaplar ve bantlarda yer alan pürüzsüz veya dantelli tasarım seçenekleri ile zarafetin rahatlıkla buluştuğu destekli sütyen modelleri hem gündelik yaşamın hem de özel gün ve gecelerin favorileri… Bazıları Light Push-up Perfect Shape Bra gibi yüksek kaplama seviyesi ile üzerinizde T-shirt varmış kadar rahat.
  • Balenli ve balensiz destekleyici kaplar farklı destek düzeyleri ile birçok koleksiyonda kişiye özel kimlik kazanıyor. Logolu parlak askılar, merkez noktasında yer alan ve markanın baş harfini sembolize eden “V” detayı, önden ve arkadan kapama seçeneği ile eşsiz, çekici, romantik ve flörtöz...
  • Göğüste yarattığı estetik görünüm, V detayları ve de her tene yakışacak renk skalasıyla Sexy Illusion koleksiyonunu mutlaka keşfetmelisiniz. Sexy Illusion koleksiyonu içerisinde straplez ya da push up… En sevdiğiniz destek derecesini ve kesimleri bulacaksınız!
  • Victoria’s Secret Push-Up Destekli sütyenler dört ya da iki ayarlı, çift kanca ve kopça seçeneği ile kadınların değişken vücut ölçülerine kolaylıkla uyum sağlar. Tamamen çıkarılabilir, tamamen ya da yarı ayarlanabilir, isteğe bağlı klasik, halter, çapraz sırt, tek askı ya da straplez şeklinde çok yönlü kullanılarak farklı kıyafet seçenekleri ile kolayca kombinlenebilirler.
  • Bazı push up sütyen seçenekleri memory fit teknolojisi ile kıvrımların şeklini alarak yakaladığı mükemmel uyum ile göğüslere ekstra desteklik vermeyi başaracak kadar cesur.

Baştan çıkarıcı dokunuşları doyumsuz konforun hazzı ile buluşturan Victoria's Secret push up destekli sütyenler gün boyu iyi hissetmek için mükemmel bir sebep…

Daha fazla göster
Daha az göster
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
3.650,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
3.650,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.250,00 TL KDV Dahil
3.650,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
T-Shirt Sütyenlerde 2 adet 3200 TL
Pembe Logolu
2.000,00 TL KDV Dahil
T-Shirt Sütyenlerde 2 adet 3200 TL
Açık Pembe
3.650,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
3.650,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
2.000,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
1.500,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
1.750,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
1.000,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 480 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle