VS HIM Erkek Parfüm Koleksiyonu

Bütün dünyada kendine güvenen kadının sembolü olmayı başaran Victoria’s Secret erkek parfüm kategorisinde de adını duyurmak konusunda iddialı. Çünkü marka olarak kendine güvenen, bakımlı ve güçlü kadınların yanlarında yine kendileri gibi cesur ve güvenli erkekler olmasını istediklerini biliyoruz. İşte bu yüzden bakımlı ve güçlü erkeklerin imza kokusu olan VS Him Erkek Parfüm Koleksiyonu yarattık.

VS HIM Dünyanın En İyi Erkek Parfümleri Arasında Yer Alacak Kadar İddialı!

İyi bir kokunun havada çözünmüş hoş aroma partiküllerinden çok daha fazlası olduğunu biliyoruz. Koku, karakterinizle bütünleşerek tarzınızı yansıtırken adeta imzanızı yaratır. Teninizle ve tarzınızla mükemmel bir uyum yakalayan kokunuz siz geçip gitseniz dahi ardınızda sizi bırakmalıdır. Tam da bu yüzden güçlü erkeğin stilini, aşk dolu erkeğin zarafeti ile birleştirdik ve modern erkeğin yeni kokularını VS HIM Erkek Parfüm Koleksiyonu’nda buluşturduk.

İkonik kokuları ile kadın parfümü kategorisinde bütün dünyada adını duyuran Victoria’s Secret en çok tercih edilen erkek parfümleri arasında da yerini alacak kadar iddialı. Duyularınızı harekete geçirecek mükemmel kokuların eşsiz kombinasyonları ile daha önce deneyimlemediğiniz bir yolculuğa çıkarmaya hazır olabilirsiniz.

Erkeksi Bir İmza İçin VS HIM Koleksiyonu ile Tanışın!

Günlük rutininizin bir parçası olurken özel gün ve gecelerinizin de en güçlü tamamlayıcısı olacak kadar iyi bir erkek deodorant ya da erkek parfüm arıyorsanız; yeni klasiğiniz olacak VS HIM Erkek Parfüm Koleksiyonu’muzun zamansız kokuları ile tanışın:

VS HIM Platinum Serisi:

Temiz ve klasik kimliği ile Victoria’s Secret’ın favori erkek kokularından HIM Platinum Serisi… Canlandırıcı seşuan biberi ile odunsu ve ferah meşe yosununun mükemmel harmanını bir parça aromatik menekşe yaprağı ile beklenmedik bir şekilde yumuşattık.

Ve işte HIM Platinum serisinin erkeksi bir imza katan koku kahramanları;

  • Seşuan Biberi: Çin'in güneybatısından getirdiğimiz seşuan biberinin mükemmel notası ile seriye şaşırtıcı bir limonsuluk kattık.
  • Meşe Yosunu: Meşe yosununun topraksı notası ile Platinum serisinde zengin bir pürüzsüzlük yakaladık.
  • Menekşe Yaprakları: Kokunun kimliğini menekşe yapraklarının çiçeksi ve zarif notasıyla tamamladık.

Tavsiye: Aromatik ve odunsu kokusu ile rekabetçi erkeğin güçlü imzasını taşıyan VS HIM Platinum Erkek Eau de Parfum … Ve cildinizi nemlendirmenin yanında uzun süreli bir koku deneyimi için parfümünüzün mükemmel bir tamamlayıcısı olan VS HIM Platinum Erkek Vücut Losyonu

VS HIM Deepwater Serisi:

İşte erkek parfüm koleksiyonumuzun kahramanlarından bir diğeri; aromatik ferah su ve mavi adaçayı ile harmanlanmış donmuş bergamot notalarının ferahlığına sahip olan HIM Deepwater serisi… Onu diğer serin kokulardan farklı ve özel yapan özelliği ferahlığını derin ve konforlu odunsu sedir yaprakları katmanları arasında gizliyor olması.

Ve karşınızda enerjinizi taze ve duygusal notalarla işleyen Deepwater serisinin koku kahramanları;

  • Donmuş Bergamot: Akdeniz kıyılarından gelen bergamotu keskin ve buzlu bir parlaklık vermesi için dondurduk. Böylece Deepwater serisine temiz ve enerjik bir kimlik kattık.
  • Mavi Adaçayı: Taze ve serinletici bir etki veren mavi adaçayından aromatik, meyveli ve bitkisel bir nota yakaladık.
  • Sedir Yaprağı: Kuzey Amerika sedir ağacının yaprak ve dallarını özenle damıtarak Deepwater serisine canlı bir aroma ile mükemmel bir nota kattık.

Tavsiye: Başarılı erkeğin iddialı kokusu her gün üzerinizde taşıyacağınız mükemmel koku VS HIM Deepwater Erkek Eau de Parfum

Başarılı erkeğin imza kokuları için Victoria’s Secret’in erkek parfüm koleksiyonu ile tanışın. Çünkü parfüm deodorant erkek için kokudan çok daha fazlası, bunu siz de biliyorsunuz…

Daha fazla göster
Daha az göster
Tüm Parfüm Koleksiyonu - VS HIM PLATINUM
5.100,00 TL KDV Dahil
100 ml / Diğer seçenekleri keşfet
PLATINUM
100 ml
3.900,00 TL KDV Dahil
50 ml / Diğer seçenekleri keşfet
PLATINUM
50 ml
1.750,00 TL KDV Dahil
1 Alana 2.si %50 İndirimli
PLATINUM
151 - 250 ml
Tüm Parfüm Koleksiyonu - VS HIM DEEPWATER
5.100,00 TL KDV Dahil
100 ml / Diğer seçenekleri keşfet
DEEPWATER
100ml/3.4oz
3.900,00 TL KDV Dahil
50 ml / Diğer seçenekleri keşfet
DEEPWATER
50 ml
1.750,00 TL KDV Dahil
1 Alana 2.si %50 İndirimli
DEEPWATER
151 - 250 ml