The Icon Koleksiyonu

The ICON Koleksiyonu

Victoria's Secret, tüm zamanların en ikonik koleksiyonu ile karşınızda. İkonik iç çamaşırı markası, son koleksiyonu "The Icon"un lansmanıyla doğal güzelliği kutlayarak değişime doğru cesur bir adım attı. The Icon koleksiyonu, geniş bir vücut tipi ve beden yelpazesine hitap ediyor. Nötr tonların yanı sıra canlı renk tonlarının da yer aldığı koleksiyon, şekli, bedeni ve rengi ne olursa olsun her kadının bir ikon olduğu fikrini benimsiyor. The Icon Koleksiyonu, her biri gelişmiş sütyen teknolojisi ve yüksek kaliteli malzemelerle özenle tasarlanmış çeşitli doğal görünümlü, her kap bedenine özel destek seviyesine sahip sütyenler içerir. Baş döndürücü sütyenlerden şık dantelli sütyenlere kadar herkese uygun bir stil bulabilirsiniz. Victoria's Secret olarak imzamız olan logomuz, The Icon koleksiyonunun merkezinde yer alıyor. Monogram logolu esnek file danteller, danteller ve altın görünümlü şık minimal logolar sütyen, külot, teddy ve gecelik modellerinin tasarımlarına özenle yerleştirildi.

The Icon Koleksiyon Ürünleri

The Icon koleksiyonu modern çağda Victoria's Secret kadını olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor. The Icon koleksiyonu içinde başta sütyenler olmak üzere, kadın iç giyiminde sıklıkla ve özenle tercih edilen külot, sabahlık ve gecelik modelleri de yer alıyor. “Tüm Zamanların En İkonik Koleksiyonu” olarak adlandırılan koleksiyonun her bir parçası adeta bir şaheser. The Icon Koleksiyonu kadınların güzelliğine bir iltifat olarak ön plana çıkıyor.

En yeni ve en harika koleksiyonumuzda yer alan sütyen modelleri her kap bedeninin ihtiyacına uygun dolgu desteği sunar. The Icon sütyen modellerinde, koleksiyonun tamamında olduğu gibi imza logomuzu taşıyan dantelli kumaş tercih edildi. Derin dekolteli yakaya, tamamen dönüştürülebilir askılara ve kusursuz bir görünüm için pürüzsüz kenarlara sahiptir. Bu çok şık sütyeni saklamak istemeyeceksiniz. The Icon koleksiyonu yeni push-up demi sutyeniyle türünün ilk örneği olan doğal dolgu desteği ve şekillendirme teknolojisi vadediyor. Tüm zamanların en ikonik koleksiyonu olarak görülen The Icon koleksiyonu, güçlü kadın imajını arkasına alarak her bedenden kadının ihtiyaç duyacağı şık, gösterişli ve kaliteli iç giyim serisi olarak adlandırılabilir.

The Icon koleksiyonunun birbirinden değerli parçalarının arasında sabahlık modelleri yer alıyor. Her günü daha lüks hissettiren The Icon Saten Uzun Sabahlık modeli klasik modellere çağdaş bir yorum olarak ön plana çıkıyor. Vücudu adeta okşar gibi saran, saten uzun sabahlık kadınsı bir silüet oluşturur. Ev rahatlığını seksi bir rutine çeviren The Icon Saten Midi Gecelik, geçmişten ilhamla günümüz modasının yorumu olarak koleksiyondaki yerini alıyor. Bu şık gecelik, tarz bir gece elbisesi olarak bile tercih edilebilir. The Icon koleksiyonunun gözde parçalarından biri de külot modelleridir. Gördüğünüz an hepsini koleksiyonunuza katmak isteyeceğiniz tarz, stil ve renklerde olan The Icon külot modelleri özenle seçilen renkleriyle de kusursuz bir görüntü çiziyor.

Baş Döndürücü The Icon Koleksiyonu İle Tarzınızı Ön Plana Çıkarın!

The Icon koleksiyonu zarafet ve güvenin özünü yansıtmak ilhamıyla hazırlandı. The Icon koleksiyonun göz kamaştıran parçaları sevilen destekleyici ve kusursuz görünüme sadık kalarak kişinin doğal şeklini mükemmelleştirmek için tasarlandı. Klasik iç çamaşırlarını çağdaş hassasiyetlerle harmanlayarak zamansızlık hissi yayıyor. Victoria's Secret mirasını daha kapsayıcı ve gerçek bir geleceğe doğru yönlendiriyor. The Icon koleksiyonu, gerçek güzelliğin bireyselliği kucaklamakta, çeşitliliği kutlamakta ve bir ikonun ruhunu içeriden somutlaştırmakta yattığı fikrinin bir kanıtıdır. Victoria's Secret yolculuğunda etkileyici bir durak olan The Icon koleksiyonu, kendinden emin ve güçlü hissetmenin ne anlama geldiğini kendine özgü bir şekilde somutlaştıran, farklı ve güçlü seslerle temsil eden dinamik kadınlardan oluşuyor. Kadın olmanın doğallığını vurgulayan bu koleksiyon, kendinizi konforlu ve özel hissetmenizi sağlamak için tasarlandı.

Daha fazla göster
Daha az göster
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil
2.650,00 TL KDV Dahil